За покликом Кремля: Новий закон Держдуми РФ зобов'язав росіян з'являтися у військкомат без повістки

Згідно із законопроектом, ухиленням від військової служби будуть вважатися неявка в військкомат і навіть відмова від отримання повістки.

Ілюстрація:Главком

Державна Дума РФ в першому читанні прийняла законопроект, який зобов'язує призовників прибути у військкомати, навіть якщо вони не отримували повісток. Про це повідомляє Крим.Реалії, передають Патріоти України.

Згідно із законопроектом, ухиленням від військової служби будуть вважатися неявка в військкомат і навіть відмова від отримання повістки. Даний законопроект підтримали 341 депутат. Відзначається, що голосування по законопроекту пройшло увечері 3 квітня, коли зазвичай засідання вже не проводяться.

Ще одним нововведенням закону є те, що повістки надсилатимуть рекомендованим листом, при цьому отримати його можуть не тільки самі призовники, а й повнолітні члени їхніх сімей або особи, "уповноважені представляти їх інтереси".

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.