Загроза вторгнення Росії в Україну: Експерт назвав найнебезпечніший напрямок (відео)

Всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ досить важка.

Дмитро Тимчук. Фото: 112 Україна.

Росія формує на своєму західному кордоні з Україною дві нових армії, ще одну - у окупованому Криму, у той час як найбільш боєздатні частини українських збройних сил сконцентровані у зоні АТО. Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат України Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"АТО - це ще наш менший головний біль в плані перспектив розвитку російської агресії. Набагато більша проблема - це те, що відбувається на півночі Донбасу, тобто на кордоні України з Росією, а також на північ від Донбасу", - зазначив депутат.

За його словами, мова йде фактично про дві новостворені армії РФ, плюс, одна армія зараз формується в Криму - 22-а загальновійськова. "Відповідно, з трьох сторін - з півдня, сходу і північного сходу - нам протиставлені вже три російські армії", - підкреслив Тимчук.

Він зазначив, що це питання порушувалося в парламентському комітеті з оборони, однак, всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ досить важка.

"Забезпечити дислокацію бригади на одному місці, сформувати її у полі, грубо кажучи, - це колосальні витрати. Передислокування теж не набагато дешевше. У будь-якому випадку, ці витрати зараз, під час війни, наш бюджет просто не витримає", - розповів депутат.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...