Загроза вторгнення Росії в Україну: Експерт назвав найнебезпечніший напрямок (відео)

Всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ досить важка.

Дмитро Тимчук. Фото: 112 Україна.

Росія формує на своєму західному кордоні з Україною дві нових армії, ще одну - у окупованому Криму, у той час як найбільш боєздатні частини українських збройних сил сконцентровані у зоні АТО. Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат України Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"АТО - це ще наш менший головний біль в плані перспектив розвитку російської агресії. Набагато більша проблема - це те, що відбувається на півночі Донбасу, тобто на кордоні України з Росією, а також на північ від Донбасу", - зазначив депутат.

За його словами, мова йде фактично про дві новостворені армії РФ, плюс, одна армія зараз формується в Криму - 22-а загальновійськова. "Відповідно, з трьох сторін - з півдня, сходу і північного сходу - нам протиставлені вже три російські армії", - підкреслив Тимчук.

Він зазначив, що це питання порушувалося в парламентському комітеті з оборони, однак, всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ досить важка.

"Забезпечити дислокацію бригади на одному місці, сформувати її у полі, грубо кажучи, - це колосальні витрати. Передислокування теж не набагато дешевше. У будь-якому випадку, ці витрати зараз, під час війни, наш бюджет просто не витримає", - розповів депутат.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...