"Загубляться по дорозі", - військовий експерт пояснив, чому Кремль не зможе скористатись крилатими ракетами "Адмірала Кузнєцова" у Сирії

Причиною цього є технічна неготовність системи ГЛОНАСС, наголосив Олег Жданов.

Російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов". Ілюстрація:zik.ua

Росія не зможе використовувати ракетний потенціал свого флоту біля берегів Сирії через технічну неготовність системи ГЛОНАСС. Про це в ефірі "Чорноморської телерадіокомпанії", відповідаючи на питання Обозревателя заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, відправка флоту РФ в Сирію є не більше, ніж гра на публіку. Росія не має можливості використовувати крилаті ракети, а всі загрози є лише порожніми заявами.

"Це все швидше схоже на гру м'язами і брязкання зброєю. Тому що навіть ті крилаті ракети, якими найбільше лякає Російська Федерація, на сьогоднішній день не можуть літати як крилаті ракети, а тільки як звичайні балістичні.

Тому що система ГЛОНАСС - GPS-навігація, від якої відштовхуються ці ракети, досі в Росії не запущена. Тому, коли з каспійської флотилії - пустили 12 ракет, а до Сирії долетіло 8, близько 4 загубилося над територією Ірану, десь в горах їх там шукають досі", - підкреслив фахівець.

"Тому, я припускаю, це брязкання зброєю. І я думаю, що реальний глузд візьме гору, і сміливості не вистачить скористатися флотом, або його зупинять раніше", - додав Жданов.

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез