Командир 92-ї механізованої бригади Віктор Ніколюк подав до суду на військову прокуратуру сил антитерористичної операції в зв'язку з проведеним обшуком у військовій частині В6250 у справі про розстріл групи "Ендрю". Інформація про це опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляють Патріоти України з посиланням на Новости Донбасса.
Ніколюк хоче відшкодувати моральну шкоду, якої, на його думку, йому завдала військова прокуратура сил АТО в особі одного з її слідчих. І визнати незаконною постанову цього слідчого про проведення обшуку. Комбриг оцінив моральну шкоду в 1 гривню.
Суд прийшов до висновку, що "вимоги про визнання постанови слідчого про проведення обшуку незаконним і визнання проведення обшуку незаконним підлягають розгляду в судах у порядку кримінального судочинства, а вимоги про відшкодування моральної (немайнової) шкоди в порядку цивільного судочинства. Згідно ст. 16 ЦПК України, не допускається об'єднання в одне провадження вимог, які підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства, якщо інше не встановлено законом".
Виходячи з цього суд ухвалив рішення відкрити провадження у справі в частині відшкодування моральної шкоди. Суд призначено на 15 лютого.
Відзначається, що Ніколюк вже звертався до Донецького окружного адміністративного суду з проханням зобов'язати одного зі слідчих військової прокуратури сил спростувати інформацію щодо Ніколюка, викладену в службовому листі, шляхом надсилання листа в штаб АТО, із зазначенням в ньому такого тексту: "Зазначена в службовому листі-довіреності від 19 вересня 2015 інформація про причетність полковника Ніколюка до незаконного переміщення вантажів на тимчасово окуповану територію України, а також до спотворення, викривлення і знищення доказової бази є особистою думкою слідчого".
Суд прийшов до висновку, що цю справу необхідно розглядати в порядку цивільного, а не адміністративного судочинства і закрив провадження.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...