"Заявления украинских националистов - возглас "нелюдей": У Держдумі РФ прокоментували наміри ОУН про підрив Кримського моста

Один з російських депутатів заявив, що українському добровольчому руху не під силу порушити будівництво "проекту століття".

Віктор Водолацький. Фото:DonNews

У Добровольчого руху ОУН немає можливостей для диверсії на Кримському мосту. Про це заявив депутат Держдуми РФ Віктор Водолацький, передають Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"У нас созданы все силы и средства, которые обеспечат стабильную работу Крымского моста, и все заявления украинских националистов останутся возгласом "нелюдей", - сказав російський депутат.

Він вважає, що ОУН не під силу "хоча б на найменше порушення" будівництва і експлуатації моста, який з'єднає Росію з Кримом.

Як повідомлялося раніше, ОУН не виключає можливості підриву Кримського моста.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...