Захарченко поставив перед підлеглими "амбітну задачу": Забезпечити вирощування овочів для борщу в "молодій республіці" (відео)

Ватажок бойовиків розмріявся про картоплю, баклажани та цибулю.

Ватажок терористів "днр" Захарченко. Фото:скрін відео

Ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що він ставить перед своїми підручними "амбітні" плани щодо борщового набору. Про це ватажок терористів заявив під час прес-конференції в окупованому Донецьку. Відео даного заходу було опубліковано на YouTube, зазначають Патріоти України.

Дивитися відео з 1:50.

"У наступному році стоїть завдання перед "міністерством" забезпечення борщовим набором: картопля, баклажани, цибуля. Там амбітні плани і я впевнений, що в 2018 році наша "держава" не буде купувати ні картоплю, ні ті культури, які просто необхідні для щоденного харчування", - заявив ватажок терористів.

У Луганську спецслужби РФ та бойовики радились, як протидіяти українським "диверсантам"

четвер, 25 квітень 2019, 21:42

На нараді обговорювалися питання протидії підривній діяльності українських спецслужб на території "республіки", з постановкою завдань по її нейтралізації. У підсумку був розроблений ряд пропозицій щодо вирішення даних питань. В окупованому Луганську за...

Як живеться новітнім українським БТР в Іраку (фотофакти)

четвер, 25 квітень 2019, 19:35

Ця техніка була задіяна в жорстоких боях з ІДІЛ. В мережі з’явилися свіжі фото виготовлених в Україні БТР-4Е, що стоять на озброєнні армії Іраку, зазначають Патріоти України. . БТР-4 повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер з колісною формулою ...