Захарченко поставив перед підлеглими "амбітну задачу": Забезпечити вирощування овочів для борщу в "молодій республіці" (відео)

Ватажок бойовиків розмріявся про картоплю, баклажани та цибулю.

Ватажок терористів "днр" Захарченко. Фото:скрін відео

Ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що він ставить перед своїми підручними "амбітні" плани щодо борщового набору. Про це ватажок терористів заявив під час прес-конференції в окупованому Донецьку. Відео даного заходу було опубліковано на YouTube, зазначають Патріоти України.

Дивитися відео з 1:50.

"У наступному році стоїть завдання перед "міністерством" забезпечення борщовим набором: картопля, баклажани, цибуля. Там амбітні плани і я впевнений, що в 2018 році наша "держава" не буде купувати ні картоплю, ні ті культури, які просто необхідні для щоденного харчування", - заявив ватажок терористів.

Негайно до лікаря: Які незвичні ознаки свідчать про хворе серце

субота, 22 вересень 2018, 0:22

Якщо ви прокидаєтесь завжди на світанку, то не варто занадто радіти, що ви - "рання пташка". Про хворе серце можуть свідчити не лише біль у серці, а й деякі непримітні ознаки. Тому при виявленні цих симптомів необхідно звернутися до лікаря, передають П...

Пийте на здоров'я: Три найкорисніших для травлення соки

п’ятниця, 21 вересень 2018, 23:43

Час від часу варто відставити улюблені каву та чай та випити замість них дещо вітамінне. Зелений сік . Він якісно залужує організм, багатий хлорофілом, вітамінами і мінералами. Зелені соки і смузі засвоюються миттєво. Вони омолоджують, відновлюють, даю...