Захід втомився від безрезультатних переговорів з РФ і налаштований «дотиснути» Кремль, – нардеп

Ганна Гопко зазначила, що спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер займає досить жорстку позицію щодо Росії і підтримує ідею надання Україні оборонного озброєння.
Ганна Гопко. Фото: РБК.

Голова комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко вважає, що представники західних країн втомилися від безрезультатних переговорів з Росією і налаштовані продовжувати тиск на РФ для отримання реальних результатів в питанні врегулювання конфлікту на сході України, передають Патріоти України.

«Захід втомився від постійних зустрічей, які не дають ніякого результату, коли кожен день ми бачимо поранених, особливо коли загинув американський парамедик в квітні цього року (представник ОБСЄ) під час вибуху. Тому я думаю, що зараз є певний настрій дотиснути Кремль, щоб побачити на сході України реальні зрушення, тому що заморожування конфлікту буде дуже дорогим», – сказала вона в ефірі «5 каналу» в п’ятницю.
При цьому нардеп зазначила, що спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер займає досить жорстку позицію щодо Росії і підтримує ідею надання Україні оборонного озброєння.

«Та позиція Волкера, що тут «гаряча фаза» війни – вона вже є досить жорсткою, тому що він чітко говорить, що Росія не виконує свої зобов’язання (в рамках Мінських домовленостей – ІФ), зокрема немає забезпечення режиму припинення вогню, немає доступу міжнародних організацій, зокрема Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до тимчасово окупованих територій, а також позиції про те, що Україні необхідно надати летальну зброю, щоб вона могла себе захистити», – додала Гопко.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...