Закликав до імпічменту Путіна: Опозиціонера в РФ затримали, розпиливши двері його квартири болгаркою

В'ячеславу Мальцеву показали постанову Басманного суду Москви про дозвіл на обшук в рамках кримінальної справи. Але не повідомили, у чому підозрюють політика.

В'ячеслав Мальцев. Фото: ИноСМИ.

В Росії заарештували опозиційного політика В'ячеслава Мальцева. Щоб потрапити до його квартири, правоохоронці розпилили двері болгаркою. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на 24tv.ua.

Обшук проводили працівники відділу з розслідування особливо важливих справ Слідчого комітету. Вони показали Мальцеву постанову Басманного суду Москви про дозвіл на обшук в рамках кримінальної справи. Але не повідомили, у чому підозрюють політика. До слова, саме Мальцев під час попередніх виборів до Держдуми в ефірі федеральних каналів закликав до імпічменту президента Володимира Путіна.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан