"Залишилася триметрова воронка": У Росії військовий літак "загубив" ракету з боєголовкою (відео)

За попередніми даними, снаряд відпав у літака Су-24.
Воронка на місці падіння снаряда. Фото: скріншот з відео.

У Росії впала боєголовка військового літака. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

Інцидент стався у вівторок, 23 жовтня, в Еткульском районі біля села Копитова. За попередніми даними, снаряд відпав у літака Су-24. В результаті в полі залишилася триметрова воронка.

"Штурмові бомбардувальники Су-24 базуються на аеродромі Шагол Челябінського вищого військового училища штурманів. Тренувальні польоти проводяться над Челябінськом, навколишніми районами і Курганською областю - там розташований навчальний полігон Сафакулево, де відпрацьовуються навички бомбометання", - йдеться в повідомленні.

Як стверджують військові, боєголовка була навчальною та її повинні були скинути на навчальний полігон. Снаряд змінив траєкторію через технічну несправність. Постраждалих внаслідок інциденту немає. ФСБ, МНС і поліція розслідують НП.

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез