Затряслися вікна: Попасну струсонув потужний вибух - соцмережі

Очевидці поки не можуть оцінити природу вибуху - можливо, це було потрапляння снаряда на території міста або ж вихідний залп.

Ілюстрація:YouTube

Жителі Попасної скаржаться на потужний вибух, який струсонув місто. Про це вони повідомляють в соціальних мережах, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

Вибух був поодиноким, його почули близько 2 годин тому.

"Только что-то ТАК херакнуло. один раз. Окна затряслись, сигналка на машине во дворе сработала… Хз что это было", - пишуть користувачі.

При цьому очевидці поки не можуть оцінити природу вибуху - можливо, це було потрапляння снаряда на території міста або ж вихідний залп.

"Та да пока непонятно то ли прилет то ли подрыв", - зазначив коментатор.

Орфографія і стилістика авторів повністю збережені.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...