Затряслися вікна: Попасну струсонув потужний вибух - соцмережі

Очевидці поки не можуть оцінити природу вибуху - можливо, це було потрапляння снаряда на території міста або ж вихідний залп.

Ілюстрація:YouTube

Жителі Попасної скаржаться на потужний вибух, який струсонув місто. Про це вони повідомляють в соціальних мережах, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

Вибух був поодиноким, його почули близько 2 годин тому.

"Только что-то ТАК херакнуло. один раз. Окна затряслись, сигналка на машине во дворе сработала… Хз что это было", - пишуть користувачі.

При цьому очевидці поки не можуть оцінити природу вибуху - можливо, це було потрапляння снаряда на території міста або ж вихідний залп.

"Та да пока непонятно то ли прилет то ли подрыв", - зазначив коментатор.

Орфографія і стилістика авторів повністю збережені.

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст