Затряслися вікна: Попасну струсонув потужний вибух - соцмережі

Очевидці поки не можуть оцінити природу вибуху - можливо, це було потрапляння снаряда на території міста або ж вихідний залп.

Ілюстрація:YouTube

Жителі Попасної скаржаться на потужний вибух, який струсонув місто. Про це вони повідомляють в соціальних мережах, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

Вибух був поодиноким, його почули близько 2 годин тому.

"Только что-то ТАК херакнуло. один раз. Окна затряслись, сигналка на машине во дворе сработала… Хз что это было", - пишуть користувачі.

При цьому очевидці поки не можуть оцінити природу вибуху - можливо, це було потрапляння снаряда на території міста або ж вихідний залп.

"Та да пока непонятно то ли прилет то ли подрыв", - зазначив коментатор.

Орфографія і стилістика авторів повністю збережені.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша