Зазіхнула на святі скрепи: Російську журналістку звільнили за відео про будинок Аксьонова

Іншою причиною звільнення журналістки називають її участь в інформаційній кампанії на захист дерев від вирубки в центрі Сімферополя.

Аксьонову "кіно" про його будинок не сподобалось. Фото: sobesednik.ru.

Журналістку кримської філії видання "Российская газета" звільнили за відеоматеріал про будинок "глави" Криму Сергія Аксьонова. Про це йдеться в моніторинговому огляді ситуації з правами людини в Криму, підготовленому Кримською правозахисною групою, передають Патріоти України.

"У жовтні журналістка видання "Российская газета" (кримська філія) Марина Рєзнікова була звільнена. Колеги вважають причиною її звільнення відеоматеріал, який вона готувала про будинок нинішнього "глави Криму Сергія Аксьонова", - сказано в звіті.

Іншою причиною звільнення журналістки називають її участь в інформаційній кампанії на захист дерев від вирубки в центрі Сімферополя. Крім того, про тиск, який чиниться на них, повідомляли і інші учасники кампанії проти вирубки - журналісти Олег Крючков, Дмитро Жмуцький і Максим Грозний.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...