Здати друзів та ворогів зі всіма "схемами": Олігарх-втікач Онищенко уклав угоду з Міністерством юстиції США

За корупційні схеми українських політиків Онищенку начебто пообіцяли політичний притулок у США. Екс-нардеп назвав Нью-Йорк своїм улюбленим містом. Можна припустити, що саме там він осяде.

Олександр Онищенко. Фото:УНІАН

Український олігарх Олександр Онищенко уклав угоду з Міністерством юстиції США. Колишній нардеп розповість американським прокурорам про корупційні схеми впливових українських політиків. Таку інформацію оприлюднило видання КП в Україні, передають Патріоти України.

Група співробітників ФБР і Мін’юсту чартерним рейсом прилетіла в Мадрид, куди від українського правосуддя втік Онищенко. Мільярдер вже підписав угоду з федеральним прокурором США, передають Українські новини.

Видання стверджує, що за корупційні схеми українських політиків Онищенку пообіцяли політичний притулок в США. Екс-нардеп назвав Нью-Йорк своїм улюбленим містом. Можна припустити, що саме там він осяде.

Як відомо в Україні колишнього регіонала Олександра Онищенка звинувачують в організації корупційної газової схеми.

Підконтрольні Онищенку підприємства добували газ за договорами спільної діяльності з держкомпанією "Укргазвидобування". Через фіктивні біржі збували паливо за ціною значно нижче собівартості фірмам-посередникам. А ті – в кілька разів дорожче продавали його на ринку. Зароблені кошти ділки виводили за кордон.

Таким чином, екс-нардеп завдав державі 3 мільярди збитків. В Україні Онищенку загрожує до 12 років в’язниці.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!