"Желаем всем ополченцам отправиться вслед за Моторолой!": Як українські десантники привітали бойовиків у ефірі донецького радіо (відео)

Українські військові, враховуючи скрепні смаки терористів, замовили для них пісню гурту "Любе".

Моторола зачекався своїх друзів. Фото: соцмережі.

Українські десантники 25 овдбр зателефонували на сепаратистське радіо "Комета FM" і в прямому ефірі передали привіт своєму військовому підрозділу і побажали всім ополченцям швидше відправитися до Мотороли, передають Патріоти України.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...