Найпекельніші змагання Європи: Українські десантники вибороли срібло міжнародних навчань у Великобританії (фото)

Українці випередили 13 команд, згодом 8 з яких зійшли з дистанції.

Фото:прес-служба Міноборони  України

Українські десантники вибороли срібло на змаганнях Cambrian Patrol ("Кембрійський патруль") у Великобританії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, зазначають Патріоти України.

Срібна нагорода українців"У Великій Британії, неподалік містечка Брекон, на узвишші масиву "Чорних гір" завершилися щорічні міжнародні навчання Cambrian Patrol. Упродовж одного тижня 127 команд із 27 країн демонстрували свою майстерність у проходженні 80-кілометрового маршу та у виконанні різних бойових завдань", – йдеться у повідомленні.

Українські десантники випередили 13 команд, згодом 8 з яких зійшли з дистанції.

"Дистанція змінилася з 80 до 95 кілометрів, нам заборонили користуватися приладами навігації та до того ж приготували для нас декілька несподіваних сюрпризів," – розповів капітан команди молодший лейтенант Антон.

Які бойові завдання долали українці:

1. На першій точці українські десантники почали надавати першу медичну допомогу. Відбулася імітація авіакатастрофи вертольоту, в якому лежав чоловік з відірваною ногою.

2. Друга точка — розвідка об’єкту, де учасникам потрібно було розвідати лише одну з трьох координат. Українські десантники вирішили розвідати дві точки, щоб перестрахуватися та мати глибше уявлення про супротивника.

Змагання Cambrian Patrol вважаються одними з найскладніших у Європі

3. Точка три та чотири — це водна переправа. Температура води — 3-5 градусів, доповідь умовному командиру про виконання та отримання завдання на наступний день.

4. На точці шість, після 8-10 кілометрів десантники заглибились трохи в ліс. Учасники вийшли на мінне поле, знайшовши на ньому 2 протипіхотні, 1 протитанкову та 2 радіокеровані міни.

5. На восьмій точці українські десантники були відзначені інструкторами Великої Британії, як одна з кращих команд, оскільки розпізнали та виявили 14 з 15 цілей — танків, САУ та броньованих автомобілів.

6. На точці дев’ять українська команда знову була відзначена як одна з найкращих за блискавичне відпрацювання захоплення у полон двох умовних ворогів, одним з яких була військовослужбовець-жінка.

7. На одинадцятій точці (українські десантники жартома назвали її "останнім колом пекла") зайшли в тепле приміщення. Там перебували двоє військових, один з яких — командир батальйону, за умовами конкурсу, привітав українців із чудовими показниками у навчаннях та подякував за участь.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...