''Будинок за 23 млн'': Гонтарева розповіла, як облаштувалась у Лондоні і чим займається

Оренда найдешевшої двокімнатної квартири у Великобританії коштує 250 фунтів стерлінгів за тиждень.

Валерія Гонтарева. Фото: Comments.ua.

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що з 1 жовтня цього року переїхала у Лондон і працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки. Вона консультує центробанки щодо питань монетарної і валютної політики, передають Патріоти України.

У той же час екс-чиновниця продовжує навідуватися в Україну, де у неї новий бізнес — медичний стартап Медікіт. Гонтарева спростовує чутки про розкішні хороми в Лондоні. "У Лондоні колосальна бюрократія. Наприклад, процес зняття квартири начебто автоматизований. Брокера ти бачиш вживу, але документи в основному підписуєш через інтернет. Однак кількість документів, перевірок та іншого — це більше, ніж ви собі можете уявити. І як же мені було смішно, коли зовсім божевільний Валентин Наливайченко (екс-глава СБУ) розповідав по телебаченню у той день, коли ми знімали квартиру з моїм сином, що нібито Гонтарева купила в Лондоні будинок за 23 млн фунтів", — підкреслила вона.

У той же час, як пише "КП" в Україні" з посиланням на сайт, де розміщують оголошення про оренду квартир у Британії, найдешевші двокімнатні квартири там коштують 250 фунтів стерлінгів за тиждень. "Середня вартість — 800 фунтів стерлінгів за тиждень, а якщо захочеться "райських" умов, можна знайти варіант і за 5000 фунтів стерлінгів за аналогічний період. Зараз фунт стерлінга дорівнює 36,51 гривні. Значить, Гонтарева віддає за квартиру, щонайменше, 36 510 гривень у місяць. Якщо ж екс-глава Нацбанку вирішила жити на широку ногу, двокімнатна квартира обходиться їй у 182 549 гривень у місяць", — йдеться в публікації.

Джерело: НВ

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.

Кількість біженців з України в Європі перевищила позначку 8 мільйонів: У яких країнах наших співгромадян найбільше

п’ятниця, 3 лютий 2023, 10:40

У четвер, 2 лютого, Агентство ООН у справах біженців оновило дані щодо кількості українців, які виїхали до інших європейських країн через повномасштабне вторгнення РФ 24 лютого 2022 року. За оприлюдненими даними, загальна кількість біженців перевищила ...