''Будинок за 23 млн'': Гонтарева розповіла, як облаштувалась у Лондоні і чим займається

Оренда найдешевшої двокімнатної квартири у Великобританії коштує 250 фунтів стерлінгів за тиждень.

Валерія Гонтарева. Фото: Comments.ua.

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що з 1 жовтня цього року переїхала у Лондон і працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки. Вона консультує центробанки щодо питань монетарної і валютної політики, передають Патріоти України.

У той же час екс-чиновниця продовжує навідуватися в Україну, де у неї новий бізнес — медичний стартап Медікіт. Гонтарева спростовує чутки про розкішні хороми в Лондоні. "У Лондоні колосальна бюрократія. Наприклад, процес зняття квартири начебто автоматизований. Брокера ти бачиш вживу, але документи в основному підписуєш через інтернет. Однак кількість документів, перевірок та іншого — це більше, ніж ви собі можете уявити. І як же мені було смішно, коли зовсім божевільний Валентин Наливайченко (екс-глава СБУ) розповідав по телебаченню у той день, коли ми знімали квартиру з моїм сином, що нібито Гонтарева купила в Лондоні будинок за 23 млн фунтів", — підкреслила вона.

У той же час, як пише "КП" в Україні" з посиланням на сайт, де розміщують оголошення про оренду квартир у Британії, найдешевші двокімнатні квартири там коштують 250 фунтів стерлінгів за тиждень. "Середня вартість — 800 фунтів стерлінгів за тиждень, а якщо захочеться "райських" умов, можна знайти варіант і за 5000 фунтів стерлінгів за аналогічний період. Зараз фунт стерлінга дорівнює 36,51 гривні. Значить, Гонтарева віддає за квартиру, щонайменше, 36 510 гривень у місяць. Якщо ж екс-глава Нацбанку вирішила жити на широку ногу, двокімнатна квартира обходиться їй у 182 549 гривень у місяць", — йдеться в публікації.

Джерело: НВ

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...