"Жертва беззаконня" Насіров розповів, як засудить детективів НАБУ

За словами голови ДФС, "справа, яку детективи НАБУ фабрикують, починає руйнуватися".
Роман Насіров. Фото: Антикор.

Печерський районний суд міста Києва задовольнив скаргу колишнього голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова і зобов'язав Генеральну прокуратуру України невідкладно внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про скоєння кримінального правопорушення детективами Національного антикорупційного бюро. Про це Насіров повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

Порушення, яке, за його словами, здійснили співробітники НАБУ, – притягнули до кримінальної відповідальності завідомо невинувату особу, тобто його самого. "При повній відсутності в діях Насірова події злочину незаконно пред'явили йому підозру у вчиненні службового злочину", – написав він.

За словами голови ДФС, "справа, яку детективи НАБУ фабрикують, починає руйнуватися". "Усе більш очевидно всім, що немає ні події злочину, ні складу, ні підстав для обвинувачення. І детективи це розуміли, свідомо порушуючи закон. Заради чого? Це буде з'ясовувати слідство", – зазначив він. Насіров опублікував рішення суду, датоване 6 липня. У тексті немає згадок НАБУ.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...