Жодна імперія не вічна. Російська імперія зла теж упаде, і окуповані території повернуться до складу країни, - екс-міністр оборони Грузії

За словами політика, під час російсько-грузинської війни 2008 року світова спільнота необ'єктивно оцінила небезпеку, яку становила РФ.

Дмитро Шашкін. Фото:Радио АзатутюнПісля розпаду Росії окуповані Абхазія і Південна Осетія повернуться до складу Грузії. Таку думку висловив екс-міністр освіти і науки, а також екс-міністр оборони Грузії Дмитро Шашкін, зазначають Патріоти України.

"Грузія першою прийняла на себе удар. Після активних бойових дій минуло 10 років, але війна триває. Адже 20% нашої території окуповано. Війна почалася в перших числах серпня. Уже третього числа російські військові колони перебували в Грузії, наших громадян убивали.

Але світова спільнота необ'єктивно оцінила небезпеку, яку становила відроджена імперія зла. Розвиток Грузії не влаштовував Путіна, тому він зробив усе, щоб прибрати Саакашвілі. Москва зрозуміла, що силою змінити політичне керівництво Грузії неможливо. Але їй усе ж удалося привести до влади проросійські елементи. Люди думали, що так вдасться налагодити відносини з РФ, але цього так і не сталося. Наших громадян, як і раніше, викрадають і вбивають", – заявив Шашкін.

Він наголосив, що міжнародні структури не обвинувачували Тбілісі у розв'язанні воєнних дій проти Росії. "Жодна міжнародна організація не обвинувачувала Грузію в розв'язанні війни з РФ. Так стверджує лише російська пропаганда. Західні політики тоді говорили, що треба відступити до Тбілісі і заявляти про окупацію, про порушення міжнародних норм. Але на прикладі України ми побачили, що це не спрацювало б.

Не чинячи опору в Криму, Київ не тільки не вирішив проблеми, яка виникла, але дістав ще й війну на Донбасі. Проте жодна імперія не вічна. Російська імперія зла теж упаде, і окуповані території повернуться до Грузії. Сумніваюся, що Росія витримає ще хоча б п'ять років під тим тиском, який на неї зараз чинять. Навіть СРСР не впорався з гонкою озброєнь. Точно так само не витримає і РФ", – резюмував Шашкін.

Джерело: Гордон

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".