Журналісти дізнались про справжнє військове звання та прізвище "генерала" Володимира Рубана (документи)

З отриманих даних випливає, що Володимир Рубан, який називає себе генерал-полковником, насправді раніше носив інше прізвище - Гарбузюк.

Володимир Рубан. Фото: MIGnews.com.ua.

У розпорядженні журналістів опинилися документи з архіву Міністерства оборони, що проливають світло на біографію керівника громадської організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, який періодично бере участь в переговорах з бойовиками "ДНР" і "ЛНР" з питань обміну військовополонених. З отриманих даних випливає, що Володимир Рубан, який називає себе генерал-полковником, насправді раніше носив інше прізвище - Гарбузюк. А в послужному списку Рубана вказується тільки два військових звання - лейтенант і старший лейтенант. Як і за яких обставин Рубан-Гарбузюк отримав звання генерала, і присвоювалося йому таке звання взагалі - залишається загадкою. Про це повідомляє "Четверта влада", передають Патріоти України.

У біографії Рубана вказується, що він вступив в КПРС вже напередодні розпаду СРСР, в 1990 році. У 1991 році Рубан був звільнений в запас.

Цікаво, що в ЗМІ Володимир Рубан при цьому весь час фігурує в якості генерала або генерал-полковника.

Інша цікава деталь - у своїй автобіографії Рубан зазначив, що в 1989 році за якоїсь причини змінив своє справжнє прізвище Гарбузюк на прізвище Рубан. У деяких джерелах вказується, що Рубан взяв дівоче прізвище своєї дружини, проте з документів видно, що дівоче прізвище його дружини було іншим.

В характеристиці Рубана-Гарбузюка за перший курс вказувалося, що курсант Гарбузюк зарекомендував себе мало дисциплінованим військовослужбовцем. Однак потім його характеристика покращилася.

Журналісти протягом двох днів намагалися додзвонитися до Володимира Рубана, щоб задати йому питання про те, де і коли він отримав генеральське звання, проте наявні телефони виявилися поза зоною дії мережі.

Вожді «молодої республіки» вже тікають? У «ДНР» раптово закрились всі ломбарди, телефони не відповідають, майно клієнтів безслідно зникло

неділя, 24 червень 2018, 17:26

Скупка та застава дорогоцінностей у зубожілого населення ОРДЛО є бізнесом верхівки окупаційної адміністрації, де російські «дерев’яними» вельми вигідно конвертуються у дорогоцінності по ціні лому, а то і менше. Сьогодні вранці в соцмережах з'явилася ін...

"Гібриди" панікують" - "укри наступають" тисне: На околицях Донецька потужні вибухи

неділя, 24 червень 2018, 17:12

​Щоб якось утримати фронт від розвалу недоукомплектовані «гібридні» корпуси російських окупантів перманентно вдаються до збройних провокацій, підрозділи ООС дуже оперативно відповідають, в т.ч. по виявленим місцям скупчення техніки та боєприпасів росіян.