Журналісти дізнались про справжнє військове звання та прізвище "генерала" Володимира Рубана (документи)

З отриманих даних випливає, що Володимир Рубан, який називає себе генерал-полковником, насправді раніше носив інше прізвище - Гарбузюк.

Володимир Рубан. Фото: MIGnews.com.ua.

У розпорядженні журналістів опинилися документи з архіву Міністерства оборони, що проливають світло на біографію керівника громадської організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, який періодично бере участь в переговорах з бойовиками "ДНР" і "ЛНР" з питань обміну військовополонених. З отриманих даних випливає, що Володимир Рубан, який називає себе генерал-полковником, насправді раніше носив інше прізвище - Гарбузюк. А в послужному списку Рубана вказується тільки два військових звання - лейтенант і старший лейтенант. Як і за яких обставин Рубан-Гарбузюк отримав звання генерала, і присвоювалося йому таке звання взагалі - залишається загадкою. Про це повідомляє "Четверта влада", передають Патріоти України.

У біографії Рубана вказується, що він вступив в КПРС вже напередодні розпаду СРСР, в 1990 році. У 1991 році Рубан був звільнений в запас.

Цікаво, що в ЗМІ Володимир Рубан при цьому весь час фігурує в якості генерала або генерал-полковника.

Інша цікава деталь - у своїй автобіографії Рубан зазначив, що в 1989 році за якоїсь причини змінив своє справжнє прізвище Гарбузюк на прізвище Рубан. У деяких джерелах вказується, що Рубан взяв дівоче прізвище своєї дружини, проте з документів видно, що дівоче прізвище його дружини було іншим.

В характеристиці Рубана-Гарбузюка за перший курс вказувалося, що курсант Гарбузюк зарекомендував себе мало дисциплінованим військовослужбовцем. Однак потім його характеристика покращилася.

Журналісти протягом двох днів намагалися додзвонитися до Володимира Рубана, щоб задати йому питання про те, де і коли він отримав генеральське звання, проте наявні телефони виявилися поза зоною дії мережі.

Про Лондон вже забув?: Захарченко заявив про намір перетворити Харків на "столицю республіки" (відео)

четвер, 22 березень 2018, 12:58

Екс-торговець курятиною все ще сподівається, що Україна розпадеться на "низку малих держав". Ватажок ОРДО Олександр Захарченко має намір створити нову «республіку» зі столицею в Харкові, передають Патріоти України. . Так, терорист зазначив: "Почему не...

Хіти тижня. Знавіснілий герой чи викритий агент?​ Кінець Надії, - журналіст

четвер, 22 березень 2018, 0:35

Ще кілька років тому вся країна з придихом спостерігала за голодуючою в Москві Савченко, називаючи її в'язнем Кремля. Генеральний прокурор України Юрій Луценко 15 березня вніс до Верховної Ради три подання про зняття недоторканності, затримання і арешт...