Жити стає все "веселіше": Вантажівкам у "ЛНР" заборонили їздити без "спецдозволу" і супроводу бойовиків

Необхідність супроводу великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобілем "ДАІ ЛНР" або автомобілем "прикриття" визначається окупантами, які видають "дозвіл".
Окупований Луганськ і без подібних ноу-хау не перевантажений автівками. Фото: соцмережі.

Так звана "Рада міністрів ЛНР" заборонила вантажівкам-ваговозам їздити без "спецдозволу" і супроводу окупантів. Про це повідомляє терористичний сайт, передають Патріоти України.

"Документом, що дає право на проїзд великогабаритних чи великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, є дозвіл, що видається перевізнику управлінням або відділами Державної інспекції безпеки дорожнього руху територіальних органів Міністерства внутрішніх справ ЛНР", - йдеться в повідомленні.

"Дозвіл" видається на одноразовий проїзд великогабаритних чи великовагових транспортних засобів. Також може видаватися на кілька проїздів при регулярних поїздках, але не більше, ніж на три місяці.

Згідно з даними "правилами", рух транспортних засобів та їх составів масою до 40 тонн включно, а також контейнеровозів загальною масою до 44 тонн включно та висотою від поверхні дороги до 4,35 метрів на встановлених власником доріг і "ДАІ ЛНР" маршрутах здійснюється без оформлення відповідного дозволу.

Необхідність супроводу великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобілем "ДАІ ЛНР" або автомобілем "прикриття" визначається окупантами, які видають "дозвіл".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...