З'явилася нова версія падіння російського космічного корабля

На борту могла статися нештатна ситуація, пишуть ЗМІ.

Запуск "Прогрес МС-04". Фото: "КП"

Крах російського космічного корабля "Прогрес МС-04" при виведенні на орбіту могли спровокувати технічні проблеми на борту, а не ракети-носії, як повідомлялося раніше. Про це інформує "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.

"За уточненими даними, позаштатна ситуація могла статися безпосередньо на борту космічної вантажівки, в результаті чого сталося передчасне розділення з третім ступенем, і корабель не вийшов на орбіту", - заявив агентству співрозмовник на космодромі.

Він повідомив, що частина зовнішніх елементів корабля в результаті відділення від третього ступеня розкрилася. "У корабля вийшли антени, однак не розкрилися сонячні батареї. Є відомості про те, що корабель при цьому виявився в неконтрольованому обертанні і отримав зовнішні пошкодження", - сказало джерело ЗМІ.

За його словами, до втрати телеметрії всі системи ракети-носія працювали штатно. "Розшифровка телеметрії, отриманої до 383-ї секунди, говорить про штатну роботу систем ракети-носія, що серед іншого дозволяє зробити висновок про нештатну ситуацію на борту корабля", - додав він. Нагадаємо, "Прогрес МС-04", що стартував 1 грудня до Міжнародної космічної станції, зазнав аварії в небі над Тувою. Пізніше у соцмережах висміяли цю аварію.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...