З'явилася реакція митрополита Олександра Драбинка у відповідь на заборони Синоду УПЦ МП говорити про українську автокефалію

За словами церковника, він особисто звертався з приводу цього питання до вірян.

Олександр Драбинко. Фото:InfoResist

Митрополит Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександр (Драбинко), вікарій Київської Митрополії має намір продовжувати говорити про автокефалію Українською церкви, оскільки віруючі вповноважили його на це. Про це стало відомо з повідомлення священника УПЦ МП Андрія Дудченка у Facebook, інформують Патріоти України.

За його словами, у неділю, 27 травня, митрополит Олександр звернувся до вірян, що відвідали службу у Спасо-Преображенському соборі з питанням, чи продовжувати йому говорити про автокефалію.

"Митрополит Олександр спитав парафіян, чи вповноважують вони владику бути голосом своєї пастви та публічно говорити на тему об’єднання і автокефалії Православної Церкви в Україні. Парафіяни єдиним серцем і устами підтримали свого пастиря. Молімося, щоб Господь благословив миром і єдністю Свою Церкву в нашій державі", - написав Дудченко.

Як повідомлялося раніше, Синод УПЦ МП під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звинуватив у "непристойній поведінці" Преосвященного митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинко), вікарія Київської Митрополії, який підтримав автокефалію української церкви.

Як відомо, митрополит Драбинко раніше був особистим секретарем вже покійного митрополита Володимира, який помер 5 липня 2014 року. Драбинко вважається одним з найбільш проукраїнських церковників в УПЦ МП.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при