Зіткнення на Хмельниччині: В "Укрзалізниці" назвали дві можливі причини аварії під Кам'янцем

Комісія "Укрзалізниці" розглядає дві можливі причини, внаслідок чого трапилось зіткнення поїздів. В обох випадках йдеться про помилки працівників.
Аварія на Хмельниччині. Фото: Депо.

В компанії назвали ймовірні причини зіткнення двох потягів, передають Патріоти України із посиланням на Depo.Хмельницький. Про це повідомив голова наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов, який перебуває на місці аварії.

"Наразі розглядаються дві версії. Перша - грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонений сигнал. Друга - хибні дії чергового по станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива", - зазначив Євген Кравцов.

Також голова наглядової ради, повідомив, що усі пасажири були застраховані та отримають відповідні компенсації, а "Укрзалізниця" візьме на себе витрати на лікування постраждалих. Нагадаємо, на Хмельниччині зіткнулися пасажирський потяг з дітьми і локомотив. В результаті зіткнення постраждало шестеро пасажирів, серед яких діти. Пізніше в "Укрзалізниці" повідомили, що пасажирський потяг №139"Київ-Кам'янець-Подільський" зіткнувся із вантажним потягом, який стояв на завантаженні щебнем.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...