Зіткнення на Хмельниччині: В "Укрзалізниці" назвали дві можливі причини аварії під Кам'янцем

Комісія "Укрзалізниці" розглядає дві можливі причини, внаслідок чого трапилось зіткнення поїздів. В обох випадках йдеться про помилки працівників.
Аварія на Хмельниччині. Фото: Депо.

В компанії назвали ймовірні причини зіткнення двох потягів, передають Патріоти України із посиланням на Depo.Хмельницький. Про це повідомив голова наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов, який перебуває на місці аварії.

"Наразі розглядаються дві версії. Перша - грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонений сигнал. Друга - хибні дії чергового по станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива", - зазначив Євген Кравцов.

Також голова наглядової ради, повідомив, що усі пасажири були застраховані та отримають відповідні компенсації, а "Укрзалізниця" візьме на себе витрати на лікування постраждалих. Нагадаємо, на Хмельниччині зіткнулися пасажирський потяг з дітьми і локомотив. В результаті зіткнення постраждало шестеро пасажирів, серед яких діти. Пізніше в "Укрзалізниці" повідомили, що пасажирський потяг №139"Київ-Кам'янець-Подільський" зіткнувся із вантажним потягом, який стояв на завантаженні щебнем.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...