Зіткнення на Хмельниччині: В "Укрзалізниці" назвали дві можливі причини аварії під Кам'янцем

Комісія "Укрзалізниці" розглядає дві можливі причини, внаслідок чого трапилось зіткнення поїздів. В обох випадках йдеться про помилки працівників.
Аварія на Хмельниччині. Фото: Депо.

В компанії назвали ймовірні причини зіткнення двох потягів, передають Патріоти України із посиланням на Depo.Хмельницький. Про це повідомив голова наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов, який перебуває на місці аварії.

"Наразі розглядаються дві версії. Перша - грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонений сигнал. Друга - хибні дії чергового по станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива", - зазначив Євген Кравцов.

Також голова наглядової ради, повідомив, що усі пасажири були застраховані та отримають відповідні компенсації, а "Укрзалізниця" візьме на себе витрати на лікування постраждалих. Нагадаємо, на Хмельниччині зіткнулися пасажирський потяг з дітьми і локомотив. В результаті зіткнення постраждало шестеро пасажирів, серед яких діти. Пізніше в "Укрзалізниці" повідомили, що пасажирський потяг №139"Київ-Кам'янець-Подільський" зіткнувся із вантажним потягом, який стояв на завантаженні щебнем.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.

Провал спецоперації по затриманню "вагнерівців": Чому начальника ГУР МОУ Бурбу звільнили з посади

неділя, 21 листопад 2021, 19:37

Аналітичний відділ ГІ «Права Справа» звертав увагу політичного і військового керівництва України, що оприлюднення недостовірної інформації свідчить про низький рівень поінформованості української розвідки щодо перебігу подій на окупованих територіях Луган