Увечері 27 липня Анатолій Войцеховський вийшов на свободу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ABCnews.
«Застава 14 млн грн дійсно була внесена. Після чого Войцеховського звільнили з-під арешту», - про це повідомив адвокат підозрюваного Юліан Волошин. Нагадаємо, що 17 липня Печерський суд прийняв рішення про арешт Войцеховського на два місяці з можливістю вийти під заставу в 14 млн грн.
Нагадаємо, Войцеховському оголошено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків та ще у низці злочинів. Відповідно до документу, підозру оголошено «в організації вчинення злочинів, керуванні їх підготовкою, утворенні організованої злочинної групи та вчиненні в її складі самовільного зняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику, групою осіб; самовільного будівництва будівель на самовільно зайнятій земельній ділянці; заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, організованою групою, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч.3, ст.212, ч.3, ст.28, ч. ч. 3, 4 ст. 197-1, ч. 5ст. 191 КК України».
Войцеховський - творець будівельної піраміди, на чолі якої стоять компанії «Укогруп» і «Сіті-груп». У столиці є понад 70 об'єктів, зведених цими компаніями, де тисячі людей купили житло, але до законності цих об'єктів виникає чимало запитань. Піраміда проіснувала майже десять років завдяки зв'язкам підприємця в прокуратурі, повідомляють ЗМІ. «За практично десятиліття створилася піраміда, масштаби якої важко переоцінити», - так відреагували на ситуацію в КМДА.
Оціночна кількість постраждалих від будівельної афери «Укогруп» – в 6 разів більше сумно відомої афери «Еліта-Центр». Як відомо, в результаті афери групи «Еліта-Центр», виявленої в 2006 році, постраждали сотні інвесторів будівництва житла. Загальна сума, яку отримали підозрювані в організації афери, оцінюється приблизно в 400 млн грн.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...