Зроблено в Одесі: Унікальний український 3D-принтер друкуватиме деталі для автомобілів Tesla

​Творці представили свій винахід на виставці електроніки CES в Лас Вегасі.

Фото:ТСН

Українська фабрика 3D-друку Kwambio презентувала перший у світі виробничий 3D-принтер для кераміки, розроблений в Одесі, яким вже зацікавилися в автомобільній компанії Тесла. Презентація відбулася в січні на найбільшій виставці електроніки CES у Лас Вегасі 2018. Про це пише ТСН, передають Патріоти України.

Там власники української фабрики отримали кілька пропозицій щодо співпраці від відомих світових компаній.

"Lockheed Martin (виробник військової техніки на замовлення Пентагону в основному в сфері авіації, аерокосмічній сфері) зацікавилися нашим принтером для друку прототипів металевих виробів для випробувань", - повідомив співвласник фабрики Володимир Усов.

Представник Tesla зацікавився українським принтером з тією ж метою, тільки деталі будуть виготовлятися для автомобілів.

А ось у компанії Sony в Японії є сервіс для друку фігурок з 3D-фотографій людей. "Їм потрібна швидка технологія, яка за кілька годин може надрукувати цей об'єкт. І наша технологія для цього підходить. Вони хочуть інтегрувати її в свій сервіс", - сказав Усов.

Крім того, додав власник фабрики 3D-друку, на них вийшли дистриб'ютори для продажу унікальних принтерів до країн Північної і Латинської Америки, Європи і Туреччини.

"Ми плануємо налагодити виробництво принтерів на експорт. До цього ми працювали як фабрика, тобто до нас надходили замовлення і ми їх виконували, використовуючи наші принтери і технології для клієнтів, а зараз ми почали пропонувати саму технологію у вигляді принтера і додаткових матеріалів, щоб наші клієнти могли самостійно налаштувати виробництво у себе на території", - розповів Усов про плани розширення бізнесу.

Як повідомлялося раніше, Kwambio починався як стартап 2016 року. Фабрику 3D-друку всіляких предметів з кераміки і металу Володимир Усов відкрив в Одесі зі своїм партнером і другом Дмитром Кривошеєвим.

Тоді вони використовували існуючі на ринку моделі 3D-принтерів і допрацьовували їх під свої потреби. А тепер зібрали свій власний принтер, який був позитивно оцінений експертами та потенційними покупцями на січневій виставці у Лас Вегасі.

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...

Окупанти намагаються взяти в оперативне оточення ЗСУ в районі Бахмута

п’ятниця, 25 листопад 2022, 12:47

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!