Розробка з Одеси: Стартап Kwambio представив перший український 3D-принтер для друку кераміки

Прилад Ceramo One від Kwambio друкує предмети будь-якої складності: від прикрас, посуду до кісткових імплантів.

Фото:ain.ua

Одеський стартап Kwambio представив розробку високоточного 3D-принтера для друку керамічних виробів. Про це повідомляє AIN, передають Патріоти України.

Прилад Ceramo One від Kwambio друкує предмети будь-якої складності: від прикрас, посуду до кісткових імплантів. Завдяки українській розробці можна надрукувати кружку за 2-3 години.

Під час виробництва принтера одесити зіткнулися з проблемою: жоден з існуючих приладів не міг надрукувати виріб з кераміки достатньо майстерно та швидко. Виготовлення 1 філіжанки могло зайняти 10 днів. Тоді інженерам довелося вигадати нову технологію струменевого друку, що дозволяла виготовляти одразу готові предмети, які не потребували запікання.

За словами розробників, українська модель перевершує інші існуючі у світі своєю швидкістю та точністю друку. Також одесити можуть запропонувати широкий вибір матеріалів власної розробки, що дозволить друкувати як дизайн об'єкта, так і зразки для промисловості.

Також українці сильно знизили ціну виробництва. Наприклад, 1 квадратний сантиметр поверхні коштує до 8 центів, що є майже удвічі менше за середню на ринку.

Максимально розмір виробу від принтера Ceramo One 35x35x38 см. Предмети великого об'єму друкуються по частинах.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.