"Все началось с письма с предложением приводить Артемию как минимум одного рекламного клиента в неделю: «Приветствую! Я создатель двух каналов в Телеграм – @theappbox и @appboxnews (160 000 аудитории). Хочу предложить сотрудничество со мной: т.к. в Телеграме уже больше 2-х лет, много контактов рекламодателей. Предлагаю заниматься параллельно твоим каналом. (Продажа + закуп по необходимости)», — розповів дизайнер.
У контактах вищезазначених каналів дійсно був вказаний автор листа, блогер представився як Маха Хайпов, що викликало довіру. Сама пропозиція також здалася дизайнеру привабливою: Маха претендував всього на 3-4% з реклами і гарантував як мінімум одну рекламу в тиждень. Всі звіти з продажу обіцяв вести в Google Docs, а також запропонував скинути приклади своїх робіт.
«Для переписки с рекламодателями Хайпов создал отдельный Telegram-канал @temapr и настоял на добавлении туда Лебедева – «чтобы у меня был к нему полный доступ, чтобы я читал переписки с рекламодателями. Короче, полная иллюзия приближающегося обогащения затмила мне разум. Затем мошенник убедил Лебедева добавить этот же Telegram-канал в свой канал – в качестве контакта для обратной связи», – бідкається Лебедєв.
Отримавши посилання на свій канал в профілі дизайнера, шахрай зайнявся пошуком рекламодавців. Все б добре, якби не один момент: для отримання грошей від рекламодавців Хайпов вказав власні Qiwi-гаманці. Дизайнер упустив це, «тому що звик, що всі оплати проходять офіційно через його сайт. До моменту, коли Лебедєв схаменувся, шахрай вже встиг вивести близько $ 3000. на свої гаманці.
Як виявилося, дизайнер був не першою жертвою підприємливого молодика. «К середине дня несколько человек поинтересовались у меня, не сошел ли я с ума. Потому что чувак оказался активным рецидивистом – и успел кидануть кучу людей, особенно в телеграме. Он так же втирался в доверие, продавал рекламу на разных успешных каналах и так же исчезал», – пише Артемій.
За даними Лебедєва, спритним Telegram- шахраєм виявився юний геймер Максим Ханов з міста Роздольна Одеської області. Під різними іменами і з різних email-адрес (decartlive@gmail.com, maks-han@bk.ru, warixcook@gmail.com) він зв'язувався з власниками популярних каналів і рекламодавцями, пропонуючи їм свої послуги.
У заповіднику Рай-Харбор в Англії місцеві жителі після шторму знайшли на березі невідому істоту, вигляд якої викликав суперечливі емоції. Про це пише What's The Jam, передають Патріоти України. . Після публікації відео з істотою користувачі соцмереж н...
Колишній міністр економіки України, президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов розповів про конфліктну ситуацію, що виникла з журналісткою Яніною Соколовою через ненадання гранту. Ексміністр в соцмережах також оприлюднив скриншоти пере...