Зважаючи на надсучасне озброєння, яке мають США та Ізраїль, серйозної небезпеки в Сирії російські ЗРК С-300 не становлять, - генерал

Останні ракетні атаки, в тому числі "Томагавків", продемонстрували повну безпорадність ППО режиму Асада.

ЗРК С-300. Ілюстрація:3v-Soviet

Зенітно-ракетні комплекси С-300, якщо вони поставлені Росією в Сирію, не здатні суттєво зміцнити протиповітряну оборону сил Башара Асада. Про це розповів Обозревателю ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан, зазначають Патріоти України.

"Сили Асада в Сирії не врятують ані С-300, ані С-400", - наголосив він. Коментуючи інформацію посла Сирії в Росії про те, що С-300, які Росія нібито пообіцяла передати Сирії безкоштовно, вже місяць як "працюють" там, генерал зауважив: сумнівний сам факт такої поставки.

"Говорити про те, що це доведений факт, особливих підстав немає", - сказав він. У цьому контексті Богдан нагадав про "досить жорсткі" заяви міністра оборони Ізраїлю про те, що в разі направлення С-300 на цю державу вони негайно будуть знищені.

Разом з тим генерал констатував: "Останні ракетні атаки, в тому числі "Томагавків", продемонстрували повну безпорадність цих ППО, в тому числі Росії".

"С-300 - це система передостаннього покоління, але з огляду на те, яке надсучасне озброєння мають США і той же Ізраїль, серйозну небезпеку вони не становлять. Їх можна досить просто обійти і уразити ті цілі, які необхідно. Ефективність С-300 може бути забезпечена тільки в комфортних умовах", - заявив він.

Відповідаючи на запитання, чи можуть таку небезпеку становити більш нові російські зенітно-ракетні системи - С-400 - Богдан запевнив: "Це теж не змінить ситуацію. Сили Асада в Сирії не врятують ані С-300, ані С-400" .

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання