Або звільнетесь самі, або...: Москаль висунув ультиматум держслужбовцям з подвійним громадянством

З 1 травня вступає в дію Закон України "Про державну службу" у новій редакції.

Геннадій Москаль. Фото:podrobnosti.ua

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль закликав усіх чиновників з подвійним громадянством звільнитися за власним бажанням.У разі приховування факту наявності декількох паспортів, губернатор пригрозив оприлюдненням даних держслужбовців в ЗМІ. Про це йдеться на офіційному сайті голови Закарпаття, інформують Патріоти України.

Відзначається, що з 1 травня вступає в дію Закон України "Про державну службу" в новій редакції. Згідно ст. 84 закону - "Припинення державної служби у разі втрати державним службовцям права на державну службу або його обмеження" - підставами для припинення державної служби у зв'язку з втратами права на державну службу або його обмеженнями є набуття державним службовцем громадянства іншої держави. У разі набуття громадянства іншої держави особа, яка призначила даного державного службовця, має негайно звільнити його в триденний термін з дня настання або встановлення такого факту.

"Тому закликаю тих державних службовців, які крім українського набули громадянство іншої держави, добровільно звільнитися з роботи за власним бажанням ще до вступу закону в силу, тобто до 1 травня цього року. У такому випадку обласна державна адміністрація не буде афішувати факт подвійного громадянства цих осіб.

У разі виявлення факту подвійного, потрійного і т.д. громадянства після 1 травня держслужбовець буде звільнений з роботи публічно із залученням засобів масової інформації", - попередив голова області.

"Медведчук отменил "Северный поток-2" и объявил газ РФ нашим": Климовський про те, як "Оппо" кидає своїх виборців

середа, 17 липень 2019, 16:45

"Оппоплатформа - за жизнь" как партия колонизаторов гарантирует снижение всех тарифов в два раза. Гарант №1 - ее рядовой член Виктор Медведчук, который, когда вступал в нее, так и сказал, что в правление он не хочет, хочет быть просто рядовым", - пише ...

Хіти тижня. Кого відправить у пекло наступним? Розсекречено військового Путіна, який влаштував ліквідацію ватажків "ЛНР" (фото)

середа, 17 липень 2019, 16:30

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) розсекретила російського військового, який за вказівкою Кремля організовував спецоперації по ліквідації ватажків так званої "ЛНР", повідомляють Патріоти України. Так, російський спецназівець Садовий Олександр ...