"Аллес капут": Так Росія ще ніколи не ганьбилася і навіть "гопник" Сафронков тут не винен (відео)

Голосування на Радбезі ООН по Сирії 12 квітня показало, що Росія дійсно знаходиться в стані повної політичної ізоляції.

Заступник постпреда РФ в ООН Сафронков накинувся на представника Великобританії. Фото: Еспресо.

Голосування за проект резолюції Ради безпеки ООН по хімічній атаці в Сирії стало "найганебнішим" для Росії за весь час існування ООН. Таку думку "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радзіховський, передають Патріоти України.

"Голосування по резолюції для Росії було не просто невдалим, а максимально ганебним за весь час існування ООН. Максимально ганебним", - сказав він.

Як пояснив журналіст, "воно ганебне не тому, що Росія була в меншості - це дурниця. Хто тільки не бував в ООН в меншості. Воно ганебно, перш за все, тому, що за російський варіант голосувала одна Болівія, тобто просто ніхто. А ось утрималися - Китай і Казахстан. Гаразд, чорт з ним, з Китаєм, він не в перший раз утримується. Але Казахстан! Казахстан, член Митного союзу, другий союзник Росії після Білорусі. Це абзац. Ось це вже повна політична катастрофа, що називається "аллес капут", - переконаний Радзіховський.

"Що характерно: російські ЗМІ про це взагалі мовчать, ніяких рухів тіла в бік Казахстану, природно, не роблять", - зауважив він.

У цьому контексті журналіст нагадав про те, що "Назарбаєв остаточно відв'язався і посилає Росію набагато крутіше, ніж Україна посилає Росію". Зокрема, "Назарбаєв прийняв закон про те, що громадяни Казахстану, які брали участь у військових діях в Сирії, позбавляються казахського громадянства".

Таким чином, "Росія дійсно знаходиться в стані повної політичної ізоляції - це експериментальний факт. Якщо вас підтримує Болівія, а також Іран, Хезболла і Північна Корея, то це, як то кажуть, припливли", - констатував Радзіховський.

У той же час він додав: "З цього приводу не варто рвати на собі волосся або, навпаки, пускатися в танок. Це все словоблуддя. Це ганьба? Так. Але практичного значення для Росії це не має".

Нагадаємо, 12 квітня під час голосування в Радбезі ООН за проект резолюції з приводу застосування хімічної зброї в Сирії Росія скористалася своїм правом вето. Її підтримала Болівія. Китай, Ефіопія і Казахстан утрималися.

Заступник постпреда РФ в ООН Володимир Сафронков "наїхав" на Великобританію у стилі "гопника".

Держдеп, мабуть, "хапається за голову": Трамп здивував компліментами кривавому диктатору

вівторок, 24 квітень 2018, 21:30

Похвала з боку президента США різко контрастує з його минулими заявами. Президент США Дональд Трамп заявив, що Північна Корея хоче провести історичну зустріч "якомога швидше", і охарактеризував північнокорейського лідера Кім Чен Ина як "дуже відкритого...

"Помпео – це дуже серйозний хлопець. Епоха жартів із Росією закінчилася, вона стоїть на порозі великих потрясінь", - Гордон

вівторок, 24 квітень 2018, 20:49

До всіх, навіть до політиків, що туго мислять, на Заході дійшло нарешті, що Росія зайшла у своїй поведінці дуже далеко і перейшла всі мислимі і немислимі червоні лінії. Журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон уважає, що на посаді д...