"Аллес капут": Так Росія ще ніколи не ганьбилася і навіть "гопник" Сафронков тут не винен (відео)

Голосування на Радбезі ООН по Сирії 12 квітня показало, що Росія дійсно знаходиться в стані повної політичної ізоляції.

Заступник постпреда РФ в ООН Сафронков накинувся на представника Великобританії. Фото: Еспресо.

Голосування за проект резолюції Ради безпеки ООН по хімічній атаці в Сирії стало "найганебнішим" для Росії за весь час існування ООН. Таку думку "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радзіховський, передають Патріоти України.

"Голосування по резолюції для Росії було не просто невдалим, а максимально ганебним за весь час існування ООН. Максимально ганебним", - сказав він.

Як пояснив журналіст, "воно ганебне не тому, що Росія була в меншості - це дурниця. Хто тільки не бував в ООН в меншості. Воно ганебно, перш за все, тому, що за російський варіант голосувала одна Болівія, тобто просто ніхто. А ось утрималися - Китай і Казахстан. Гаразд, чорт з ним, з Китаєм, він не в перший раз утримується. Але Казахстан! Казахстан, член Митного союзу, другий союзник Росії після Білорусі. Це абзац. Ось це вже повна політична катастрофа, що називається "аллес капут", - переконаний Радзіховський.

"Що характерно: російські ЗМІ про це взагалі мовчать, ніяких рухів тіла в бік Казахстану, природно, не роблять", - зауважив він.

У цьому контексті журналіст нагадав про те, що "Назарбаєв остаточно відв'язався і посилає Росію набагато крутіше, ніж Україна посилає Росію". Зокрема, "Назарбаєв прийняв закон про те, що громадяни Казахстану, які брали участь у військових діях в Сирії, позбавляються казахського громадянства".

Таким чином, "Росія дійсно знаходиться в стані повної політичної ізоляції - це експериментальний факт. Якщо вас підтримує Болівія, а також Іран, Хезболла і Північна Корея, то це, як то кажуть, припливли", - констатував Радзіховський.

У той же час він додав: "З цього приводу не варто рвати на собі волосся або, навпаки, пускатися в танок. Це все словоблуддя. Це ганьба? Так. Але практичного значення для Росії це не має".

Нагадаємо, 12 квітня під час голосування в Радбезі ООН за проект резолюції з приводу застосування хімічної зброї в Сирії Росія скористалася своїм правом вето. Її підтримала Болівія. Китай, Ефіопія і Казахстан утрималися.

Заступник постпреда РФ в ООН Володимир Сафронков "наїхав" на Великобританію у стилі "гопника".

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...