"Аллес капут": Так Росія ще ніколи не ганьбилася і навіть "гопник" Сафронков тут не винен (відео)

Голосування на Радбезі ООН по Сирії 12 квітня показало, що Росія дійсно знаходиться в стані повної політичної ізоляції.

Заступник постпреда РФ в ООН Сафронков накинувся на представника Великобританії. Фото: Еспресо.

Голосування за проект резолюції Ради безпеки ООН по хімічній атаці в Сирії стало "найганебнішим" для Росії за весь час існування ООН. Таку думку "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радзіховський, передають Патріоти України.

"Голосування по резолюції для Росії було не просто невдалим, а максимально ганебним за весь час існування ООН. Максимально ганебним", - сказав він.

Як пояснив журналіст, "воно ганебне не тому, що Росія була в меншості - це дурниця. Хто тільки не бував в ООН в меншості. Воно ганебно, перш за все, тому, що за російський варіант голосувала одна Болівія, тобто просто ніхто. А ось утрималися - Китай і Казахстан. Гаразд, чорт з ним, з Китаєм, він не в перший раз утримується. Але Казахстан! Казахстан, член Митного союзу, другий союзник Росії після Білорусі. Це абзац. Ось це вже повна політична катастрофа, що називається "аллес капут", - переконаний Радзіховський.

"Що характерно: російські ЗМІ про це взагалі мовчать, ніяких рухів тіла в бік Казахстану, природно, не роблять", - зауважив він.

У цьому контексті журналіст нагадав про те, що "Назарбаєв остаточно відв'язався і посилає Росію набагато крутіше, ніж Україна посилає Росію". Зокрема, "Назарбаєв прийняв закон про те, що громадяни Казахстану, які брали участь у військових діях в Сирії, позбавляються казахського громадянства".

Таким чином, "Росія дійсно знаходиться в стані повної політичної ізоляції - це експериментальний факт. Якщо вас підтримує Болівія, а також Іран, Хезболла і Північна Корея, то це, як то кажуть, припливли", - констатував Радзіховський.

У той же час він додав: "З цього приводу не варто рвати на собі волосся або, навпаки, пускатися в танок. Це все словоблуддя. Це ганьба? Так. Але практичного значення для Росії це не має".

Нагадаємо, 12 квітня під час голосування в Радбезі ООН за проект резолюції з приводу застосування хімічної зброї в Сирії Росія скористалася своїм правом вето. Її підтримала Болівія. Китай, Ефіопія і Казахстан утрималися.

Заступник постпреда РФ в ООН Володимир Сафронков "наїхав" на Великобританію у стилі "гопника".

"У мене з ним стосунки": З'явилося карикатурне відео про Путіна і Трампа від рейтингового американського ЗМІ

вівторок, 17 липень 2018, 20:06

Ролик має назву "Трамп і Путін: історія кохання". Після несподівано теплої зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі (Фінляндія) одне з найпопулярніших американських видань The New York Times оприлюднило на своїй ...

Путіна викрили у брехні: Уряди Австралії, Німеччини та Нідерландів виступили з резонансними заявами у справі МН17

вівторок, 17 липень 2018, 19:55

Нідерланди й Австралія офіційно обвинуватили Росію в загибелі пасажирів рейсу MH17, але російський президент продовжує усе заперечувати. Прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл заявив, що не довіряє Росії в питанні визначення винуватця катастрофи л...