Авакову та Яценюку на замітку: Путін критикує Саакашвілі? Значить, ми на правильному шляху! - Порошенко

Критика Путіним в сторону України з буль-якого питання означає, що українська влада діє абсолютно правильно.

Призначення Саакашвілі не подобається Путіну, отже ми на правильному шляху, вважає Порошенко. Ілюстрація:expres.ua

Президент стверджує, що український народ не цікавить думка президента держави-агресора, особливо відносно голови Одещини Міхеїла Саакашвілі. Про це пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Святослав Целогко, прес-секретар Президента України Петра Порошенка, зазначають Патріоти України.

"Президент прокоментував журналістам заяву Путіна про Саакашвілі: ні український народ, ні президент України не потребує порад від керівництва держави-агресора щодо Міхеїла Саакашвілі і інших громадян України. Президент цінує його внесок в українські реформи. Якщо його критикує Путін, то ми на правильному шляху", - пише Цеголко.

Як відомо, сьогодні на своїй прес-конференції Президент РФ Володимир Путін заявив про те, що призначення Міхеїла Саакашвілі на пост глави Одеської обладміністрації це "плювок в обличчя українському народу".

"Великий наступ" Герасимова вже в розпалі, але у Путіна немає нескінченного запасу військ і техніки, - Том Купер

субота, 4 лютий 2023, 21:23

Військовий аналітик Топ Купер вважає, що новий наступ окупаційної російської армії на Україну вже почався, зокрема на сході. Українські топпосадовці вже деякий час попереджають, що Росія готується до нових атак, і вони нібито можуть розпочатися до 24 л...

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...