Бабай чи бай-бай? У мережі висміяли Путіна, який зганьбився під час прес-конференції (відео)

Як відомо, президент РФ вже давно страждає на параною.

Путін під час прес-конференції. Фото:скрін відео

Президенту Росії Володимиру Путіну на прес-конференції в Москві 14 грудня привидівся у залі плакат з написом "Путін, бай-бай". Про це пише Обозреватель, передають Патріоти України.

Журналіст задав президентові РФ питання, чому за 20 років у нього так і не з'явився нормальний конкурент від опозиції. "Щоб загострити ваше запитання - я побачив в залі дівчину, у якої на плакаті написано" Путін, бай-бай ", - зазначив президент Росії.

Журналістка, яка стояла в залі, пояснила, що на плакаті написано "Путін бабай". "Це татарською "дідусь Путін", діти вас так називають в нашій республіці", - розповіла дівчина.

У відповідь Путін виправдався, що "слабкий на очі став".

Соцмережі вибухнули коментарями з приводу курйозного випадку:

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...