Байки кремлівського карлика: Путін згадав, як пропонував Клінтону розглянути вступ РФ до НАТО

Російський лідер в інтерв'ю режисерові Оліверу Стоуну назвав НАТО "зовнішньополітичним інструментом США, в якому немає союзників, а є тільки їх васали".

Білл Клінтон і Володимир Путін. Ілюстрація:mitya092013

Президент Росії Володимир Путін пропонував екс-президенту США Біллу Клінтону ідею вступу РФ у НАТО. Про це пише агентство ТАСС, передають Патріоти України.

"Я помню одну из наших последних встреч с президентом Клинтоном, когда еще Клинтон был президентом. Он приезжал в Москву, и я в ходе дискуссии сказал: "Ну, а может быть посмотреть такой вариант, что Россия может быть вступит в НАТО". Клинтон ответил: "Ну а что же, я не против", - розповів Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну для його нового проекту - серії бесід з російським лідером.

При цьому він додав, почувши цю пропозицію "вся американська делегація дуже занервувала". На пропозицію журналіста подати заявку на вступ Росії до альянсу Путін розсміявся.

Тактика "живого щита" не змінюється: У Криму окупанти риють окопи по периметру населених пунктів

вівторок, 21 березень 2023, 9:59

В окупованому Криму російські загарбники риють окопи по периметру населених пунктів. Зокрема такі дії окупантів фіксуються в Совєтському районі півострова. Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив голова правління Кримськотатарського ресурсного це...

Ми не ідіоти: У МЗС Тайваню розкритикували "мирний план" Китаю щодо війни в Україні

вівторок, 21 березень 2023, 9:45

МЗС Тайваню критикує спроби Китаю представити себе як так званого "миротворця" для розв'язання війни в Україні. Оскільки в той час, коли Пекін пропонує свій "мирний план", він погрожує Тайбею, передають Патріоти України з посиланням на заяву міністра з...