Байки кремлівського карлика: Путін згадав, як пропонував Клінтону розглянути вступ РФ до НАТО

Російський лідер в інтерв'ю режисерові Оліверу Стоуну назвав НАТО "зовнішньополітичним інструментом США, в якому немає союзників, а є тільки їх васали".

Білл Клінтон і Володимир Путін. Ілюстрація:mitya092013

Президент Росії Володимир Путін пропонував екс-президенту США Біллу Клінтону ідею вступу РФ у НАТО. Про це пише агентство ТАСС, передають Патріоти України.

"Я помню одну из наших последних встреч с президентом Клинтоном, когда еще Клинтон был президентом. Он приезжал в Москву, и я в ходе дискуссии сказал: "Ну, а может быть посмотреть такой вариант, что Россия может быть вступит в НАТО". Клинтон ответил: "Ну а что же, я не против", - розповів Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну для його нового проекту - серії бесід з російським лідером.

При цьому він додав, почувши цю пропозицію "вся американська делегація дуже занервувала". На пропозицію журналіста подати заявку на вступ Росії до альянсу Путін розсміявся.

Без "знання" російської історії до роботи не допустять: Окупанти відправляють вчителів з Маріуполя на "атестацію" до РФ

субота, 2 липень 2022, 14:52

Окупований Маріуполь перебуває на межі екологічної та гуманітарної катастрофи. У місті залишилося не так багато жителів. Але росіяни вигадують для них все нові випробування, зазначають Патріоти України. В черговий раз від окупантів дісталося вчителям у...

"Путін прагне, щоб білоруси скинули Лукашенка": Клімкін розповів про справжні цілі російського "фюрера" в Білорусі

субота, 2 липень 2022, 14:41

Жителі Білорусі не підтримають невизнаного лідера Олександра Лукашенка, якщо той вирішить повністю вступити у війну РФ проти України. Очевидно, цього й домагається глава країни-агресора Володимир Путін своїм військовим тиском на "союзну державу". Росій...