Ворожа диверсійна група учора, 8 березня, близько 19.00 відкрила вогонь по спостережному пункту ЗСУ в районі Трьохізбенки. Як зазначають у штабі АТО, бойовики наблизилися на відстань до 200 м, тому було прийнято рішення відкрити вогонь у відповідь, повідомляють Патріоти України.
"О 19.35 противник припинив ведення вогню та відійшов на інший берег річки. Втрат серед наших бійців немає", – йдеться у повідомленні. Загалом протягом минулої доби у зоні АТО зафіксовано 43 ворожі обстріли, з них 37 на Донецькому напрямку та 5 – на Маріупольському. По опорних пунктах поблизу Опитного, Авдіївки, Луганського та Зайцевого терористи здійснили 12 мінометних обстрілів.
Під мінометним вогнем опинились захисники шахти Бутівка та позиції Зеніт. Крім того, з БМП ворог вів вогонь по нашим бійцям в районі Луганського. Зі стрілецької зброї, кулеметів та гранатометів різних систем бойовики обстрілювали укріплення сил АТО неподалік Пісків, Миронівського, Новгородського, Троїцького, Красногорівки, Майорська та Верхньоторецького.
На Маріупольському напрямку російські найманці активізувалися неподалік Широкиного, Старогнатівки та Мар’їнки. Учора під Авдіївкою сили АТО також відбили атаку російської диверсійно-розвідувальної групи.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...