
Російські пропагандисти поспішили списати провину за підрив автомобіля спеціальної моніторингової місії на території окупованої Луганщини на "українських диверсантів". "МГБ ЛНР: підрив автомобіля ОБСЄ зробили українські диверсанти", - написав у Twitter російський журналіст Сергій Макаренко і опублікував посилання на відповідний матеріал видання Life, передають Патріоти України.
"За даними відомства, 10 квітня у район населеного пункту Авдіївка в зону відповідальності 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ зайшла ДРГ з метою здійснення диверсійної діяльності в нашому тилу", - написали кремлівські журналісти, пославшись на джерела в силових структурах терористів.
Зазначимо, що пропагандистське видання бойовиків "Луганський інформаційний центр" поділилося іншою версією про причини події. За версією терористів, автомобіль ОБСЄ відхилився від безпечного маршруту.
"Відомо, що вказаний екіпаж відхилився від основного маршруту і рухався по другорядних дорогах, що заборонено мандатом СММ ОБСЄ", - заявили в "міліції ЛНР".
Також терористи "ЛНР" опублікували відео з місця вибуху автомобіля СММ ОБСЄ. На відео видно, що автомобіль місії згорів повністю.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...