Бон джорно, сеньйоре Путін? Італія намагалася блокувати продовження санкцій проти РФ

Італія була серед тих країн, які виступили проти пропозиції Польщі продовжити чинні санкції проти Росії на рік, а не на шість місяців.

Прем'єр-міністр Італії Паоло Джентілоні. Фото:Kraina Info

Італія намагалася блокувати продовження санкцій проти Росії в ЄС, заявивши, що вони не мають сенсу. Також Італія заблокувала санкції проти РФ за геноцид в Сирії. Про це після одноденного саміту ЄС в Брюсселі повідомили його учасники, інформують Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Як стало відомо, Італія блокувала спроби продовжити термін санкцій Євросоюзу щодо Росії на рік, а не на півроку.

"У нас була дискусія, яка, на щастя, закінчилася без урахування варіанту, який був би, на мою думку, помилковим, - реагувати на ситуацію в Сирії і Алеппо санкціями ЄС проти Росії", - сказав прем'єр-міністр Італії Паоло Джентілоні. Також, за його словами, більшість країн погодилися з Італією, що помилкою було б введення проти Москви нових санкцій, на додаток до тих, які вже накладені через агресію Росії в Україні.

Італія була серед тих країн, які виступили проти пропозиції Польщі продовжити чинні санкції проти Росії на рік, а не на шість місяців.

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...

Зеленський розповів, кого бачить у кріслі прем'єра (відео)

субота, 24 серпень 2019, 17:14

Кандидат у прем'єри повинен буде представити людей, яких він хоче бачити серед членів уряду. Президент України Володимир Зеленський заявив, що розглядає двох кандидатів на пост прем'єр-міністра. Остаточне рішення про вибір кандидатури він прийме за тиж...