Бон джорно, сеньйоре Путін? Італія намагалася блокувати продовження санкцій проти РФ

Італія була серед тих країн, які виступили проти пропозиції Польщі продовжити чинні санкції проти Росії на рік, а не на шість місяців.

Прем'єр-міністр Італії Паоло Джентілоні. Фото:Kraina Info

Італія намагалася блокувати продовження санкцій проти Росії в ЄС, заявивши, що вони не мають сенсу. Також Італія заблокувала санкції проти РФ за геноцид в Сирії. Про це після одноденного саміту ЄС в Брюсселі повідомили його учасники, інформують Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Як стало відомо, Італія блокувала спроби продовжити термін санкцій Євросоюзу щодо Росії на рік, а не на півроку.

"У нас була дискусія, яка, на щастя, закінчилася без урахування варіанту, який був би, на мою думку, помилковим, - реагувати на ситуацію в Сирії і Алеппо санкціями ЄС проти Росії", - сказав прем'єр-міністр Італії Паоло Джентілоні. Також, за його словами, більшість країн погодилися з Італією, що помилкою було б введення проти Москви нових санкцій, на додаток до тих, які вже накладені через агресію Росії в Україні.

Італія була серед тих країн, які виступили проти пропозиції Польщі продовжити чинні санкції проти Росії на рік, а не на шість місяців.

Хіти тижня. Новий "фронт": "Москва ударилась в отлучение Черногории", - Климовський

середа, 22 січень 2020, 2:00

"Получение год назад Томоса православной церковью Украины дало толчок процессам, подобным борьбе за инвеституру и Реформации, шедшим в Европе 700-500 лет назад. Теперь можно непосредственно ощутить, насколько создание СССР было актом регресса, затормоз...

Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

середа, 22 січень 2020, 1:00

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років. У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україн...