У декларації Сергія Лещенка вказано не всю інформацію про доходи. Про це у кулуарах Верховної Ради розповів нардеп від БПП Сергій Лещенко, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.
"Все абсолютно прозоро, оформлено на моє ім'я. Буде перевірка НАБУ, і я переконаний, що це компетентний орган, який це має провести і зробити свої висновки. Корупціонери ховаються за офшорами.
У моїх електронних деклараціях відсутня інформація про доходи за кордоном, а також доходи фізичної особи-підприємця як суб'єкта підприємницької діяльності", - сказав Лещенко.
Нардеп пояснив, що дана інформація числиться у інших відомостях, яка теж доступна широкому загалу.
"Інформація не повна і зроблено це свідомо", - додав він.
Раніше повідомлялося, щ будучи співвласником "Української правди", нардеп Сергій Лещенко отримував від підприємницької діяльності по $50 тис. у рік. Про це в кулуарах Ради заявив сам Лещенко, відповідаючи на запитання про доходи, коли він був співвласником "Української правди".
"У мене були доходи від підприємницької діяльності, які вимірювалися по $50 тис. у рік. Звичайно, у податковій ці дані є. Але свідомо ці дані не були використані, щоб зробити чергову інформаційну бульбашку", - каже Лещенко.
Нагадаємо, що 6 вересня стало відомо, що Лещенко придбав елітну квартиру в центрі Києва.
У договорі ціна квартири Лещенка занижена на 2,2 млн і жодного слова про гроші Топольської.
Проте, раніше, Лещенко на своїй сторінці у Facebook писав, що частину необхідної суми на квартиру йому дала його співмешканка Анастасія Топольська.
Зазначимо, що антикорупційний прокурор Назар Холодницький вже доручив НАБУ перевірити інформацію, викладену в ЗМІ щодо законності набуття у власність народним депутатом України Сергієм Лещенком квартири у Києві.
Cумарний дохід народного депутата Сергія Лещенка, засновниці "Української правди" Олени Притули та Анастасії Топольської за 1998-2016 роки менше, ніж вартість квартири, яку Лещенко придбав у центрі Києва.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...