Брехав як міг: Путін відповів на питання з приводу дочки

Російський президент нічого не розповідає про свою родину.

Путін з родиною. Архівне фото.

Володимир Путін на великій прес-конференції у Москві відмовився давати відповідь на питання журналіста.Президента спитали, чи являється Катерина Тихонова його донькою, передають Патріоти України.

"Мої дочки живуть у Росії, вчилися в російських вузах і ніколи не жили постійно за кордоном. Я не відповідаю на питання про мою сім'ю", - аргументував свою відмову лідер РФ.

"Можу сказати, що мої дочки не займаються бізнесом і політикою," нікуди не лізуть ". Вони ніколи не були" зоряними дітьми ". А щодо проекту МГУ - не важливо, яке прізвище того, хто ним займається, важлива сама справа . Його ініціював ректор, проект повинен об'єднати тих, хто робить винаходи, і тих, хто потребує розробок, шукає собі фахівців. Подивимося, як піде ця справу ", - переключився з теми російський президент.

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...

Це просто треба побачити: Як підбитий російський танк тікав від ЗСУ із палаючим задом (відео)

субота, 4 лютий 2023, 15:44

У соцмережах з'явилося відео, на якому показана реакція екіпажу російського танка після того, як бронетехніку було уражено ракетою, випущеною українськими бійцями. Кадри бою опублікував у Twitter користувач під ніком Special Kherson Cat, передають Патр...