Брехав як міг: Путін відповів на питання з приводу дочки

Російський президент нічого не розповідає про свою родину.

Путін з родиною. Архівне фото.

Володимир Путін на великій прес-конференції у Москві відмовився давати відповідь на питання журналіста.Президента спитали, чи являється Катерина Тихонова його донькою, передають Патріоти України.

"Мої дочки живуть у Росії, вчилися в російських вузах і ніколи не жили постійно за кордоном. Я не відповідаю на питання про мою сім'ю", - аргументував свою відмову лідер РФ.

"Можу сказати, що мої дочки не займаються бізнесом і політикою," нікуди не лізуть ". Вони ніколи не були" зоряними дітьми ". А щодо проекту МГУ - не важливо, яке прізвище того, хто ним займається, важлива сама справа . Його ініціював ректор, проект повинен об'єднати тих, хто робить винаходи, і тих, хто потребує розробок, шукає собі фахівців. Подивимося, як піде ця справу ", - переключився з теми російський президент.

Путін через два місяці оголосить про нову "перемогу" в Україні: Піонтковський зробив прогноз щодо планів РФ

середа, 6 липень 2022, 0:34

Російський диктатор Путін вважає, що відхід ЗСУ з Лисичанська можна подати громадянам РФ як "перемогу". Мало того, путінській пропаганді вже вдалося це зробити, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Свою думку він озвучив в ефірі 24 каналу,...

Нагородили якихось дивних халабуд: Як виглядає "площа ДНР" у Москві (фото)

середа, 6 липень 2022, 0:28

Підконтрольні ОРДО паблики показали, як зараз виглядає так звана "площа ДНР" у російській столиці Москві. Сама площа розташована у Пресненському районі міста, повідомляють Патріоти України.