Брехав як міг: Путін відповів на питання з приводу дочки

Російський президент нічого не розповідає про свою родину.

Путін з родиною. Архівне фото.

Володимир Путін на великій прес-конференції у Москві відмовився давати відповідь на питання журналіста.Президента спитали, чи являється Катерина Тихонова його донькою, передають Патріоти України.

"Мої дочки живуть у Росії, вчилися в російських вузах і ніколи не жили постійно за кордоном. Я не відповідаю на питання про мою сім'ю", - аргументував свою відмову лідер РФ.

"Можу сказати, що мої дочки не займаються бізнесом і політикою," нікуди не лізуть ". Вони ніколи не були" зоряними дітьми ". А щодо проекту МГУ - не важливо, яке прізвище того, хто ним займається, важлива сама справа . Його ініціював ректор, проект повинен об'єднати тих, хто робить винаходи, і тих, хто потребує розробок, шукає собі фахівців. Подивимося, як піде ця справу ", - переключився з теми російський президент.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...