Breхit стартував: Дональд Туск отримав офіційне повідомлення Великобританії про вихід з ЄС

Тереза Мей підписала лист, який офіційно починає процедуру Breхit.

Дональд Туск отримав лист від Терези Мей. Фото: Твіттер.

Постпред Британії при ЄС сер Тім Барроу передав главі Євроради Дональду Туску листа, підписаного британським прем'єром Терезою Мей і який містить офіційне повідомлення про вихід Великої Британії з ЄС. Про це повідомив Туск у своєму мікроблозі в Twitter, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Туск розмістив у своєму Twitter фотографію, на якій британський постпред вручає йому листа з підписом: "Лист про (запуск процедури) статті 50".

25 березня повідомлялося, що лідери 27 країн–членів Європейського Союзу напередодні Brexit підписали Римську декларацію, в якій йдеться про досягнення, виклики та пріоритети Євросоюзу.

Нагадаємо, що референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС вібдувся 23 червня 2016 року. За вихід з ЄС віддали голоси більш ніж половина британських виборців.

Помітно активізувалися: Гуменюк розповіла, чим росіяни компенсують нещодавну втрату авіації

вівторок, 5 березень 2024, 14:44

Російські окупанти намагаються компенсувати нещодавну втрату 13 бортів авіації збільшенням активності дронів. Крім того, літаки, які слугують для скидання КАБів на півдні, також займаються збором інформації, але не так ефективно, як А-50, передають Па...

Спроба уникнути паніки: У Росії приховали статистику соцвиплат, щоб не вирахували їхні втрати у війні

вівторок, 5 березень 2024, 14:30

Російський уряд приховав дані про отримувачів послуг соціальної підтримки у 2022 році, щоб приховати втрати, які російські війська зазнали в перший рік війни в Україні, передають Патріоти України. Джерело: Інститут вивчення війни (ISW). Деталі: Російс...