Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто провів переговори з помічником держсекретаря США з питань європейської та євразійської політики Уессом Мітчеллом, під час яких обговорив мовну суперечку з Україною. Як зазначає сайт угорського уряду, про це він заявив на прес-конференції в Будапешті, повідомляють Патріоти України з посиланням на Європейську правду.
"Угорщина високо цінує допомогу Сполучених Штатів у вирішенні конфлікту з Україною, пов'язаного з прийняттям законів, що порушують права меншин", - сказав Сійярто після зустрічі.
За словами міністра, він підтвердив своїм партнерам із переговорів, що Угорщина зацікавлена не у продовженні суперечки, а в пошуках вирішення конфлікту.
"Угорщина хотіла б, щоб 150 тисяч закарпатських угорців могли жити в умовах миру та правової безпеки, і щоб Україна припинила порушення своїх міжнародних та двосторонніх зобов'язань", - заявив міністр.
Як відомо, проведення комісії Україна-НАТО залишається заблокованим через протести Угорщини. 11-12 липня у Брюсселі відбудеться саміт НАТО, на один із заходів в рамках якого Україна отримала офіційне запрошення.
Раніше Сійярто заявляв, що проведення зустрічі Україна-НАТО на саміті залежить лише від України.
Політичний радник прем'єр-міністра Угорщини Балаш Орбан відкинув думку про те, що Україна захищає не тільки себе, а й всю Європу. На його думку, Угорщина повинна озброювати власну армію, а не Україну. Про це повідомляє угорське видання Telex у п’ятницю...
Європейський союз і США мають усього 18 місяців на підготовку до глобального воєнного конфлікту з Китаєм і країною-агресором РФ. Про це заявив командувач військ НАТО в Європі генерал Алексус Гринкевич у коментарі Bild, який опублікували 18 липня, перед...