"Будапешт+": Тимошенко розповіла, що зміниться для України у разі зміни формату переговорів

Лідерка "Батьківщини" вважає, що саме залучення лідерів країн-підписантів меморандуму та Верховного комісара ЄС має швидше наблизити нашу країну до миру на Донбасі.

Юлія Тимошенко. Фото: соцмережі.

Першим кроком для встановлення миру в Україні стануть переговори в форматі "Будапешт плюс" з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму із залученням Верховного комісара ЄС та керівництва Німеччини. Про це Юлія Тимошенко наголосила сьогодні у Стрию під час зустрічі з жителями міста, на яку зібралося близько п’яти тисяч людей, передають Патріоти України.

Водночас, підкреслила Тимошенко, Україні потрібна сучасна контрактна армія, яка б відповідала стандартам НАТО, і належно фінансувалася. Досягти цього можливо лише "після звільнення від корупційної влади, яка заробляє мільярдні статки на війні".

"Мир повернемо, і армію сильну побудуємо!" – заявила лідер "Батьківщини". Вона також нагадала про події Листопадового чину столітньої давнини, які відбувалися саме на Львівщині: "Сто років тому, у вокзалі в Стрию, збиралися хлопці і брали присягу січові стрільці і їхали захищати Україну. Це свята земля. Тут, у вас, народжувалася незалежність у 1918 році".

Джерело: Апостроф

"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...

"Рахитская федерация": Путін несподівано "перейменував" РФ (відео)

субота, 3 червень 2023, 19:28

Російський диктатор Володимир Путін обмовився і назвав свою країну "Рахітською Федерацією". Це трапилося під час одного із відеовиступив очільника Кремля. Кадри активно поширюють у Мережі, передають Патріоти України. "Для Російської Федерації - це пита...