Будівлю МОЗ залили “кров’ю”: Протестувальники влаштували перфоманс проти "реформи Супрун" (фото, відео)

Організатор акції протесту, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, заявив, що реформу медицини необхідно зупинити.

Протест під Міністерством охорони здоров'я. Фото: Фейсбук.

Протестувальники залили “кров’ю” будівлю Мінохорони здоров’я та доріжку, якою пройшла “Супрун” у вигляді смерті з косою. У такий спосіб понад 3,5 тисячі протестувальників з профспілок Волинця висловили протест проти медичної реформи “на крові”, яку реалізує МОЗ. Про це пишуть Патріоти України з посилання на UAINFO.

Будівлю МОЗ було залито “кров’ю”. Після цього, за закликом ведучого, протестувальники створили коридор, яким пройшла “Супрун” у вигляді смерті з косою. Слідом за нею пройшли люди у халатах, а саму доріжку також залили “кров’ю”.

Як прокоментував дійство ведучий акції: “Псевдореформа залита кров’ю українців. Уряд тягне у загибель не лише українців, але й всю медичну галузь країни”.

Учасники акції, слідом за “Супрун” та людьми у халатах перемістилися під Верховну Раду, де мають намір озвучити свої вимоги.

Нагадаємо, сьогодні вранці за ініціативи профспілок Волинця понад 3,5 тисячі протестувальників розпочали акцію протесту під МОЗ проти медичної реформи.

Як заявив організатор акції протесту, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, реформу медицини необхідно зупинити.

“Медичну реформу у нинішньому вигляді слід зупинити. Супрун має піти у відставку. Медична галузь на сьогодні ледве виконує покладені на неї функції. Але так звана “реформа” Уляни Супрун та її приспішників штовхає вітчизняну медицину до катастрофи”, – зазначив Волинець.

Китай перед Самітом миру "перетягує" держави на бік свого "мирного плану"

субота, 15 червень 2024, 1:45

Китай, який не буде присутній на Саміті миру у Швейцарії цими вихідними, напередодні швейцарської зустрічі лобіює свій "мирний план" серед світових урядів. Про це повідомило агентство Reuters після спілкування з 10 неназваними дипломатами, передають П...

Столтенберг прокоментував "мирний" ультиматум Путіна по Україні

субота, 15 червень 2024, 0:55

Оглядачі вказують, що промова з "мирним планом" Путіна вочевидь писалася заздалегідь в розрахунку на вражаючі успіхи літньої наступальної компанії російської армії. Тоді б вона не виглядала настільки дивно і настільки негрунтовно для "реалполітік". Ген...