Син новопризначеного віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона має будинок на земельній ділянці, від якої відмовився "Вінницяводоканал" під керівництвом його батька. Про це йдеться в сюжеті Анастасії Іванцової в програмі "Схеми", повідомляють Патріоти України з посиланням на Наші грошi.
У Вінниці родина Кістіона має будинок з басейном на вул. Тракторній на ділянці в 10 соток. Маєток офіційно належить Дмитру Кістіону - синові віце-прем'єр-міністра. Площа будинку - 296 кв. м. Свідоцтво про право власності видано в 2012 році.
У 2008 році "Вінницяводоканал", який тоді очолював Володимир Кістіон, відмовився від частини своїх земель. Далі міськрада на чолі з Володимиром Гройсманом безкоштовно передала ділянки у власність громадянам під забудову. Ділянка, де побудувався Кістіон, була виділена Юрію Пиндику.
Виявилося, що Юрій Пиндик - водій адміністративно-господарського відділу міської ради Вінниці. За даними кадастрової карти, земля під будинком Кістіона ще оформлена на Пиндика. Разом з тим в реєстрі нерухомості інформація про ділянку відсутня.
У розмові з журналісткою Юрій Пиндик стверджував, що цю ділянку він продав, бо йому потрібні були гроші, щоб допомогти дочці побудуватися, і зараз він живе з нею. За скільки Пиндик продав землю, він не пам'ятає.
Володимир Кістіон шість років був заступником Володимира Гройсмана, коли той був мером Вінниці. А в цьому році став віце-прем'єр-міністром з питань АТО і окупованих територій в уряді Гройсмана.
Як відзначають журналісти, в реєстрі нерухомості є дані, що дочка Пиндика - Людмила Лисюк - має будинок на 264 кв. м. по сусідству з Кістіоном. Він також зведений на колишній землі водоканалу. Цю ділянку Лисюк, як і її батько, безоплатно отримала в 2008 році.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...