Через вірус Petya.A в Україні відклали старт вступної кампанії, - МОН

В Міносвіти пообіцяли, що доступ до Особистого електронного кабінету вступника буде відкрито після 12:00 сьогодні.

Вірус-вимагач паралізував роботу багатьох установ. Фото: соцмережі.

Вірус-вимагач Petya.A, який атакував Україну 27 червня, вплинув на початок вступної кампанії, а саме на роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Про це повідомляє Міністерство освіти і науки на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Зокрема, зазначається, що у зв'язку з масовою кібератакою, з міркувань безпеки були запроваджені тимчасові обмеження в роботі ЄДЕБО через профілактику системи, в тому числі у функціонуванні Особистого електронного кабінету вступника.

"Наразі ризики, пов'язані зі згаданою кібератакою, мінімізовані. Тому доступ до Особистого електронного кабінету вступника буде відкрито СЬОГОДНІ (відповідно до Умов вступу), але після 12:00 дня, про що буде додатково повідмлено на сайті та офіційній сторінці у Facebook МОН та Державного підприємства "Інфоресурс", – йдеться у повідомленні.

Відсьогодні абітурієнти можуть створити свої електронні кабінети, тому що подача заяв на вступ, як і торік, лише онлайн.

У цих кабінетах заповнити електронну заяву вступники зможуть вже від 12 липня.

Нагадаємо, 27 червня в Україні розпочалася масштабна хакерська атака, вона вразила комп'ютери уряду, банків, підприємств. Про кібератаки повідомили і в інших країнах. Значної шкоди було завдано в Італії, країнах Центральної Європи та Ізраїлі.

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...

"Вітаємо російських прикордонників": У РДК заявили, що знову перетнули кордон РФ (фото)

понеділок, 29 травень 2023, 22:40

Представники Російського добровольчого корпусу заявили, що вкотре перейшли державний кордон Росії. Вони також опублікували відповідне фото, передають Патріоти України. «Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх чер...