Негідник поширював Petya.A через власний блог: Кіберполіція України затримала злочинця (відео)

Тепер хакеру загрожує ув'язнення до 3 років.

Ілюстрація:Главком

Зловмисник примудрився перезавантажити шкідливу програму Petya.A на файлообмінник, а потім через власний блог поширювати її. Звантажити вірус встигли 400 користувачів. Крім банального вимагання грошей за дешифрування даних, слідчі встановили ще й схему ухилення від податків. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.

Деякі фірми навмисно заражали свої мережі, щоб приховати фінансові махінації. Тепер хакеру загрожує ув'язнення до 3 років.

"Є перелік приватних компаній, які навмисне інфікували свої комп'ютерні пристрої та серверне обладнання, щоб в подальшому звертатися до представників правоохоронних органів та кіберполіції з відповідними заявами, мовляв, що вони стали жертвами так званого вірусу Petya.A.," – повідомив начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...