Негідник поширював Petya.A через власний блог: Кіберполіція України затримала злочинця (відео)

Тепер хакеру загрожує ув'язнення до 3 років.

Ілюстрація:Главком

Зловмисник примудрився перезавантажити шкідливу програму Petya.A на файлообмінник, а потім через власний блог поширювати її. Звантажити вірус встигли 400 користувачів. Крім банального вимагання грошей за дешифрування даних, слідчі встановили ще й схему ухилення від податків. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.

Деякі фірми навмисно заражали свої мережі, щоб приховати фінансові махінації. Тепер хакеру загрожує ув'язнення до 3 років.

"Є перелік приватних компаній, які навмисне інфікували свої комп'ютерні пристрої та серверне обладнання, щоб в подальшому звертатися до представників правоохоронних органів та кіберполіції з відповідними заявами, мовляв, що вони стали жертвами так званого вірусу Petya.A.," – повідомив начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...