Зазначають, що абітурієнти зареєстрували понад 144 тис. електронних кабінетів і подали майже 580 тис. електронних заяв. Загалом на всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодший спеціаліст, бакалавр і магістр – 290 тис. вступників подали приблизно 897 тис. заяв.
"Ці цифри цілком відповідають нинішньому етапу вступної кампанії, яка перебуває на "екваторі". Зараз буде певний момент, коли подання заяв уповільниться, а потім дуже пришвидшиться в останні дні – це загальна динаміка всіх років", – сказав Шаров.
За даними міністерства, найпопулярніші виші України за кількістю заяв розташувалися в такому порядку:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 29,5 тис.;
Львівський національний університет імені Івана Франка – 23,9 тис.;
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" – 19,2 тис.;
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – 17 тис.;
Національний університет "Львівська політехніка" – 15,6 тис.;
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – 13,7 тис.;
Київський національний торговельно-економічний університет – 13,4 тис.;
Національний авіаційний університет – 13,1 тис.;
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара – 12,3 тис.;
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова – 11,5 тис.
У Міносвіти повідомили, що найпопулярнішими спеціальностями залишаються економіка, право, туризм, міжнародні відносини, комп'ютерні науки.
Вступна кампанія в Україні стартувала 29 червня. Подавання абітурієнтами електронних заяв до вишів почалося 12 липня, а закінчиться 26 липня.
Абітурієнти можуть подати до дев'яти заяв на чотири спеціальності в різних вишах. Це треба робити в електронному кабінеті на сайті ez.osvitavsim.org.ua.
Рейтингові списки зарахування за результатами зовнішнього незалежного оцінювання оприлюднять не пізніше ніж о 12.00 1 серпня.
Під час вступу цього року дійсні сертифікати ЗНО 2016-го і 2017 років.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...