9 країн, зокрема й Україна, проголосували проти документа, 4 держави підтримали його. Дві країни утрималися від голосування. В російському варіанті резолюції висловлювалася підтримка пропозиції спеціального посланника генерального секретаря ООН щодо Сирії Стаффана де Містури про виведення ісламістського угруповання "Джебхат ан-Нусра" зі східної частини Алеппо. Запропонований РФ текст також закликав всі сторони виконувати російсько-американські домовленості щодо Сирії, досягнуті 9 вересня.
Нагадаємо, перед цим відбулося голосування щодо запропонованого Францією проекту резолюції. Хоча 11 з 15 членів ради підтримали цей документ, Росія, яка має право вето, заблокувала його ухвалення. Він передбачав припинення авіаударів і польотів військової авіації над Алеппо і закликав до перемир'я й доступу до гуманітарної допомоги по всій Сирії.
Після розмови з президентом США Дональдом Трампом російський диктатор Володимир Путін посилить наступ на фронті та атаки по тилу, адже впевнений у своїй безкарності. Таку думку висловив науковий співробітник Atlantic Council Пітер Дікінсон у коментарі ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.05.25 орієнтовно склали: . Щодо втрат живої сили ворога, цього дня трохи більше ніж антирекорд за 17 травня. Чи можна говорити про певну тенденцію, покаже час.