ДАМ розповів, що робив, коли росіяни протестували проти корупції

В той час, коли москвичів і петербуржців пакували в автозаки, Дімон катався на лижах.

Медведєв "непогано покатався на лижах". Фото: twitter.

Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв під час антикорупційних мітингів, які відбувалися у містах Росії, катався на лижах. Про це він написав у соцмережі Instagram, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання користувача, як пройшов його день, Медведєв написав: «Непогано, на лижах покатався».

Як повідомляли Патріоти України, понад 30 тисяч осіб взяли участь в антикорупційних акціях по всій Росії, без урахування Москви і Петербурга. У Москві, за неофіційними даними, на акцію вийшли до 30 тисяч осіб, за даними поліції - 8 тисяч, у Санкт-Петербурзі - від 5 до 10 тисяч.

Протести в Росії пов'язані з публікацією розслідування Фонду боротьби з корупцією про незадекларовану нерухомість глави уряду Дмитра Медведєва.

Проти учасників протесту застосовували палиці і газ. Станом на ранок 27 березня в Москві було затримано 1030 осіб.

Смерть російським ВМС: Головний конструктор повідомив, коли перші "Нептуни" стануть на бойове чергування

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:42

За словами керівника КБ, перший варіант ракетного комплексу Нептун в наземному виконанні, призначеному для прикриття акваторії Чорного та Азовського морів, буде готовий на початку наступного року. В якості повітряного носія Нептуна обраний літак Су-24М...

Хіти тижня. ''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:00

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме. "Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він. За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "...