Держдума РФ прийняла закон, який спростить українцям отримання російського громадянства

Спрощена процедура громадянства РФ для українців дозволяє отримати російський паспорт на підставі лише нотаріально завіреної відмови від громадянства України.

Ілюстрація:112 Україна

Державна дума РФ дозволила українцям отримувати російське громадянство за спрощеною схемою. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

Держдума РФ прийняла в третьому, остаточному читанні великий пакет поправок, об'єднаних в один закон з питань громадянства - в документ увійшли, в тому числі, відкликання громадянства за тероризм, присяга для нових громадян і спрощене громадянство РФ для українців.

Спрощена процедура громадянства РФ для українців дозволяє отримати російський паспорт на підставі лише нотаріально завіреної відмови від громадянства України. Раніше передбачалося, що процедура буде включати публічну відмову від українського громадянства.

Як зазначено в прийнятому законі, мова йде про 600 тис. - 1 млн українців.

Під поправку про відкликання російського громадянства за тероризм підпадають засуджені за тероризм або публічне його виправдання.

Поправка зобов'яже іноземця присягнути у вірності Росії, дотримуватися законів РФ, поважати її історію та традиції. Той, хто подасть заявку на російський паспорт, отримає його тільки після присяги.

"Хочеться це все забути, як сон": Звільнений прикордонник з "Азовсталі" розповів, як окупанти ставляться до полонених (відео)

субота, 2 липень 2022, 19:40

Прикордонник Павло Піковець, який був взятий в полон з "Азовсталі", розповів, як до полонених ставилися окупанти. Коротке інтерв’ю з героєм опублікувала Держприкордонслужба, передають Патріоти України. . Павло Піковець дістав поранення 15 квітня. Післ...

Схожа на Гордона в жіночому образі: Захарова шокувала еротичним відео з полуницею

субота, 2 липень 2022, 19:27

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова візначилася еротичим роликом з полуницею. Відео з'явилося у Telegram-каналі Захарової, передають Патріоти України. На кадрах представниця російського дипвідомства поїдає полуницю...