
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров і начальник Генерального штабу збройних сил РФ Валерій Герасимов домовилися з канцлером Німеччини Ангелою Меркель про видавання Росії головного фігуранта справи про контрабанду великої партії наркотиків з Аргентини Андрія Ковальчука під час зустрічі 24 липня. Таку думку висловив екс-віце-прем'єр Росії Альфред Кох у Facebook 30 липня, передають Патріоти України.
"Так ось навіщо Лавров і Герасимов літали до Меркель. І ось чому вона щось приховує і не хоче говорити про причини і результати зустрічі. Будь-які поступки щодо Донбасу в обмін на видавання Ковальчука. Інакше викриття найбільшого наркотрафіку в історії, організованого Федеральною службою безпеки, міністерством закордонних справ РФ і Головним управлінням Генерального штабу РФ, було б неминучим. Дівчина Меркель вкотре наклала у штани і воліла самоусунутися", – написав Кох, коментуючи видавання Німеччиною Росії Ковальчука.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...