Для Кремля це стало великою несподіванкою, - Боровий про масові протести в Росії

Недозволені владою мітинги зібрали величезну кількість людей, до того ж в них взяли участь багато молодих людей.

26 березня в Москві затримали більше 1000 учасників антикорупційного мітингу. Фото: Обозреватель.

Протести, які пройшли в Російській Федерації 26 березня, демонструють, що "ситуація радикально змінилася, і тепер протести будуть носити зовсім інший характер". Таку думку "Обозревателю" висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

"Це означає те, про що я багато разів говорив: що ми підходимо до моменту, коли суспільство не може терпіти цю владу", - сказав він.

У цьому контексті політик звернув увагу на те, що, по-перше, таку велику кількість людей зібрали недозволені владою заходи і, по-друге, в них взяла участь велика кількість молоді.

"Це абсолютно молодіжне явище, на відміну від спокійних прогулянок по Бульварному кільцю або прогулянок по дозволеним місцях. Я думаю, що для Кремля це було великою несподіванкою - на недозволену акцію вийшла така кількість людей". "Зараз всі говорять про те, що на вулицю вийшло "непоротое поколение", молоді люди не злякалися".

За прогнозами Борового, ситуація "буде розвиватися". "У Москві було заарештовано близько тисячі осіб - це серйозний симптом, який означає, що ситуація радикально змінилася, і тепер протести будуть носити зовсім інший характер. Закінчується час знущання, знущання над тими, хто закликає владу одуматися. Якщо раніше це були мирні протести, то тепер в будь-який момент вони можуть перетнути ту межу, яка відділяє мирні протести від бунтів", - попередив політик.

"Це пропозиція вибору для Кремля. Або організовані реформи, або бунти, неорганізовані протести", - підкреслив він.

Нагадаємо, 26 березня в Росії відбулися антикорупційні мітинги. Найбільші акції протестів пройшли в Москві і Санкт-Петербурзі. Проти учасників протесту застосовували палиці і газ. Станом на ранок 27 березня в Москві було затримано 1030 осіб.

ВР звернулася до світової спільноти через указ Путіна про російські паспорти для жителів ОРДЛО

четвер, 25 квітень 2019, 17:50

Верховна Рада України вимагає від президента Росії Володимира Путіна скасувати указ про видачу російських паспортів на окупованому Донбасі і закликає Організацію Об'єднаних Націй, Північноатлантичний Альянс, країни Європейського Союзу, США, Канаду та р...

Хіти тижня. У ОБСЄ нарешті "побачили": Росія перекинула на Донбас військовий "Зоопарк" (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 17:30

Радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби призначений для розвідки позицій вогневих засобів противника. Під Донецьком біля селища Горлівка спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували російську станцію артилерійської розвідки і цілевк...